Bu videolar nasıl hazırlanıyor?

After Effects - Bu videolar nasıl hazırlanıyor? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba değerli üyeler, (inşallah konuyu doğru yere açmışımdır) ben dijital pazarlama alanında çalışmalar yürütüyorum ve video marketing için çalışmalar yapmam gerekiyor linkte bulunan videoların nasıl hazırlandığı hakkında bilgiye ...

ykerem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ykerem

Webmaster / İstanbul

Alt 13-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba değerli üyeler, (inşallah konuyu doğru yere açmışımdır) ben dijital pazarlama alanında çalışmalar yürütüyorum ve video marketing için çalışmalar yapmam gerekiyor linkte bulunan videoların nasıl hazırlandığı hakkında bilgiye ihtiyacım var hazır şablonlarmı kullanılıyor kullanılıyorsa şablanları ücretli veya ücretsiz nasıl temin edebilirim yardımcı olan olmak isteyen herkese şimdiden çok teşekkürler.

Örnek video :
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eraybozkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraybozkurt

Grafiker / Muğla

Cvp

Alt 16-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba değerli üyeler, (inşallah konuyu doğru yere açmışımdır) ben dijital pazarlama alanında çalışmalar yürütüyorum ve video marketing için çalışmalar yapmam gerekiyor linkte bulunan videoların nasıl hazırlandığı hakkında bilgiye ihtiyacım var hazır şablonlarmı kullanılıyor kullanılıyorsa şablanları ücretli veya ücretsiz nasıl temin edebilirim yardımcı olan olmak isteyen herkese şimdiden çok teşekkürler.

Örnek video :
Bazıları ücretli temalar, ama temaları satın almak yetmiyor. After Effects kullanmayı biraz bilmek lazım. Ben bazen ücretli animasyonları kullanarak, bazen de kendim sıfırdan yaparak bu tür videolar yapıyorum yabancı müşterilere. Video yaptırmak isterseniz irtibata geçebilirsiniz. Örnek video aşağıda.

Örnek 1: https://drive.google.com/file/d/0BxW...ew?usp=sharing

Örnek 2: https://drive.google.com/file/d/0BxW...ew?usp=sharing
Bu mesajdan alıntı yap