bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yukarıdaki resimdeki font nedir ? Ve o harfler nasıl yukarılı aşağılı, dalgalı gibi ve bitişik ve çevçeveli duruyor yardım ederseniz sevinirim....

soneic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soneic

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yukarıdaki resimdeki font nedir ? Ve o harfler nasıl yukarılı aşağılı, dalgalı gibi ve bitişik ve çevçeveli duruyor yardım ederseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
font tanıdık gibi ama çıkaramadım. Windows un kendi fontlarından olması lazım. her harfi ayrı layerlar da yaparsanız harfleri istediğiniz gibi sıraya sokabilirsiniz. Sonra harflerin hepsini seçip smart object yapın.smart object ye de Blending den de stroke verirseniz aynı sonucu elde edersiniz.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
nazli21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nazli21

Matbaacı / Giresun

Alt 03-04-2012 #3
yazının fontu Futuru XBlkCn BT
Bu mesajdan alıntı yap
sseydaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sseydaa

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2012 #4
baktın olmuyo çiz üzerinden
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 03-04-2012 #5
coreli bu yüzden seviyorum abi yaa, harfleri tek tek yaz dış çizgi ver etrafına sonra şekildeki gibi sıraya koy 2 dk nı almaz bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-04-2012 #6
coreli bu yüzden seviyorum abi yaa, harfleri tek tek yaz dış çizgi ver etrafına sonra şekildeki gibi sıraya koy 2 dk nı almaz bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?
Hadi ya bir tek corel mi? bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?Dbu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 03-04-2012 #7
Hadi ya bir tek corel mi? bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?Dbu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?
derkennnn bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ? bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-04-2012 #8
İllustrator, freehand, corel hangi vektörel programı kullanıyorsan harfleri aşağı yukarı dizerek yapabilirsin, fontun adı da Futura (Bold veya Extra Bold ikisi de uyar).

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Alt 03-04-2012 #9
İllustrator, freehand, corel hangi vektörel programı kullanıyorsan harfleri aşağı yukarı dizerek yapabilirsin, fontun adı da Futura (Bold veya Extra Bold ikisi de uyar).
yok canım tabi bir tek corel değil ama ben coreli kullanıyorum ve corel sevdiğim için sadece corel dedim bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ? bu yazı stili nedir ve nasıl yapılır ?
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2012 #10
Corel e göre: yazıyı normal düz ya. f10 tuşu ile harflerin sol altında çıkan oklarla istediğin yere taşı. kontur ver. kalın tut. f12 ile kontur özelliklerine gir ve sol alttaki behind tool işaretle
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları