BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...! RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..

Deneme Çalışmalar - BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...! RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK.. ...

BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...! RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..
rexcespet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rexcespet

Ressam / Ankara

Dosya19

Alt 28-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ ÇİZİM YAPIYORUM İLK OKULDAN BERİDİR, HEP KENDİM GELİŞTİRDİM HİÇ BİR YARDIM ALMADIM KURSA GİTMEDİM DOĞRUSU GİDEMEDİM... RESİM BÖLÜMÜ OKUMAYI ÇOK İSTEDİM FAKAT İLK MULAKATLARDAN ELENDİM İZMİRDE GİRDİĞİM 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİNDE.. ARDINDAN BAŞKA SINAV YERLERİNE GİDEMEDEN EK TERCİHLE MESLEK YÜKSEK OKULU SEÇTİM MAKİNA TEKNİSYENLİĞİ OKUYORUM FAKAT HALA İÇİMDE RESİM BÖLÜMÜ HIRSI VAR... ÇALIŞMALARIM BUNLAR BUZAMANA DEK YAPTIĞIM ÇOĞU ÇALIŞMALARIM...

ESKİ ÇİZİMLERİMDEN BAŞLAYALIM...

YAŞLI KADIN İLK SOSYAL KİTABIMDA GÖRÜP İNSAN RESMİ ÇİZDİĞİM ÇALIŞMAM...

BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..

---------------

BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..

--------------

-------------

--------------

YENİ ÇİZİMLERİME GEÇELİMMMMMMMMM
--------------------

--------------------------------------

EN SEVDİĞİM RESİMİMMMMMMMMMMMMMMMMM

------------------------------------
ARKADAŞIM...............

-----------------------

VE PC DEN TABLET İLE ÇİZDİĞİM 2 RESMİM ..........

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...............
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 28-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tablet ile çizilen çalışmalarınızı çok beğendim ellerinize sağlık

yalnız yazılarınızın tamamını büyük harflerle yazmayın sıkıntı olabilir forum kurallarında mevcut

17. Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap

rexcespet

Ressam / Ankara

Alt 28-08-2011 #3
Pardon..... :S
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 28-08-2011 #4
Pardon..... :S
benim için önemli değil size sıkıntı olmasın diye BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..
iyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap

rexcespet

Ressam / Ankara

Alt 28-08-2011 #5
BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK.. unutmusum capslock u yazarken BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK.. :S ilk mesajımdı zaten
Bu mesajdan alıntı yap
MertCivek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MertCivek

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-08-2011 #6
Çalışmaların gerçekten çok güzel, beğenmemek ayıp olur. BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..
Bu mesajdan alıntı yap
Jejung isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jejung(25)

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 29-08-2011 #7
Güzel ama çizimlerde oranlama problemin var biraz, daha fazla perspektif çalışmalısın gölgelendirmen eğitim almadığını söylediğin için güzel gerçekten ileriki çalışmalarında başarılar BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..
Bu mesajdan alıntı yap
orhanyılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanyılmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2011 #8
güzel çalışmalar... tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
Grafi2007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafi2007

Karikatürist / İstanbul

Alt 29-08-2011 #9
eğitim almadan kendini geliştirerek bu aşamaya gelmek büyük başarı tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

rexcespet

Ressam / Ankara

Alt 31-08-2011 #10
Çok teşekkür Ederim Arkadaşlar BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..))) hala kendimi eğitmekteyim herzaman bir hata olucaktır elbet ama çalışarak o hatalarıda azaltmaya uğraşıyorum.. BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...!  RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları