buda benden :) antalya yaz festivali

Afiş Tasarımı - buda benden :) antalya yaz festivali Sponsorlu Bağlantılar eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum kendimii geliştirebilmem için bunlar gerekli değilmi ? :wink...

bucaneva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bucaneva

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum kendimii geliştirebilmem için bunlar gerekli değilmi ? :wink buda benden :) antalya yaz festivali
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz karışık... fondaki çiçeklerle yazılar birbirine girmiş... birde şu mühür pek oraya uygun olmamış gibi... yinede emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 19-07-2008 #3
Güzel olmuş eline sağlık..Ama çok pastel renk kullanmışsın..Sanki biraz koyu renk ve beyaz istiyor...
Bu mesajdan alıntı yap
bucaneva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bucaneva

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2008 #4
Güzel olmuş eline sağlık..Ama çok pastel renk kullanmışsın..Sanki biraz koyu renk ve beyaz istiyor...
pastel renkler bana daha çok yazı hatırtattığı için kullandım ..teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2008 #5
yaz deyince akla genelde sıcak renkler geliyor... arkadaşımızında dediği gibi cıvıl cıvıl renkler daha uygun olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2008 #6
Afişinizde bir fikir, bir espiri bulunmamakta? Hayat ettiğiniz, fikri üretmek ve uyğulamak daha iyi bir sonuç olabilir. Elinizdeki malzemelere kalmak yerine firkine uyğun malzemeyi yaratmayı deneyiniz...
Teknik açıdan, renk bilginiz, oran oranti bilginiz ve alanı kullana bilme özelikleriniz zayıf...
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 19-07-2008 #7
Afişinizde bir fikir, bir espiri bulunmamakta? Hayat ettiğiniz, fikri üretmek ve uyğulamak daha iyi bir sonuç olabilir. Elinizdeki malzemelere kalmak yerine firkine uyğun malzemeyi yaratmayı deneyiniz...
Teknik açıdan, renk bilginiz, oran oranti bilginiz ve alanı kullana bilme özelikleriniz zayıf...
Nukhet Hanımında belırttıgı gıbı malesef alanı dolu dolu kullanmak ıcın bır caba ıcerısındeymıs gıbısın. bende daha mınımalıst yaklas. konuya uygun gorseller bulmaya calıs..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
benden, buda