buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması )

Karakalem - buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması ) ...

buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması )
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

casmin arkadaşımın ısrarı üzerine yıllar sonra (tabi kursta aldığım temel tasarım derslerini saymazsak) kalemi aldım elime

gezerken gördüğüm bir resimdi gölgelerde birascık kopya aldım buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması ) ama açıkcası baya bir uğraştığımı itiraf edebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

deryakrcp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryakrcp

Grafiker / Ankara

Alt 29-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Efsunlu çok güzel olmuş arkadaşım gerçekten ilk karakalemin muhteşem, çalışmalarının devamını dilerim.
Başarılar, eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #3
Efsunlu çok güzel olmuş arkadaşım gerçekten ilk karakalemin muhteşem, çalışmalarının devamını dilerim.
Başarılar, eline sağlık.
aslında lise zamanlarımda bir çok karakalem çalışması yaptım ilk demiyim ama uzun zamandan sonra profesyonelce çalıstığım ilk çalısmam diyebilirim tsk ederim beğendiğine sevindim
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-05-2008 #4
canım çok güzel işte benim tavsiyeme gerek bile yok sen zaten cok güzel yapmışsın tebrik ederim çok begendim devamını bekliyorum ama
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #5
canım çok güzel işte benim tavsiyeme gerek bile yok sen zaten cok güzel yapmışsın tebrik ederim çok begendim devamını bekliyorum ama
açıkcası en çok yorumu senden bekliyordum buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması ) beğendiğine çok sevindim bir zamanlar karakalem beni sakinleştiren tek şeydi ama karakaleme küsmüştüm buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması )

uzun zamandan sonra yeniden çizmek güzelmiş vakit buldukca devamı gelir inş
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 29-05-2008 #6
gayet ii olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #7
gayet ii olmuş eline sağlık
tsk ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-05-2008 #8
açıkcası en çok yorumu senden bekliyordum buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması ) beğendiğine çok sevindim bir zamanlar karakalem beni sakinleştiren tek şeydi ama karakaleme küsmüştüm buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması )

uzun zamandan sonra yeniden çizmek güzelmiş vakit buldukca devamı gelir inş
karakalem çizmeyi bırakınca bidaha aynı güzelligi bulamıyosun surekli çizmek gerek derdi okulda hocam çizmeye başlarsın surekli çizince harikalar cıkarabilirsin ama bırakınca belirli bir zaman sonra cin alı çizemez hale gelirsin gercektende öle ama ben sana diyorum böle bir yetenegin var ve devam et severek yapıyosun bence zaman buldukca çiz derim
bu jestinide unutmucam:angel:
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-05-2008 #9
karakalem çizmeyi bırakınca bidaha aynı güzelligi bulamıyosun surekli çizmek gerek derdi okulda hocam çizmeye başlarsın surekli çizince harikalar cıkarabilirsin ama bırakınca belirli bir zaman sonra cin alı çizemez hale gelirsin gercektende öle ama ben sana diyorum böle bir yetenegin var ve devam et severek yapıyosun bence zaman buldukca çiz derim
bu jestinide unutmucam:angel:
kesinlikle hocana katılıyorum

jest ne demek küçük bir hediye diyelim buda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması ) tekrar begendigine sevindim
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 29-05-2008 #10
valla ne yalan söyleyeceğim güzel bir süprizbuda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması ) ellerine sağılık. çok güzelbuda benden olsun :) ( Şahmeran karakalem çalışması )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
benden, buda, Çalışması, karakalem, olsun, şahmeran