Buda Benden..

Kartvizit Tasarımları - Buda Benden.. ...

Buda Benden..
_EGE_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_EGE_

Grafiker / İzmir

Buda Benden..

Alt 10-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Buda Benden..

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrt syr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 10-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
değerli yorumlarımızı yazmamız için işini yüklemen gerekiyor
Bu mesajdan alıntı yap

_EGE_

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2011 #3
Yanlışlıkla yüklemeden açtım konuyu şimdi işi yüklemeye yada silmeye çalışıyorum ama olmuyor ne hikmetse..yapamıyorum :S
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 10-08-2011 #4
Yanlışlıkla yüklemeden açtım konuyu şimdi işi yüklemeye yada silmeye çalışıyorum ama olmuyor ne hikmetse..yapamıyorum :S
grafik ekleden linki ekleyin konuyu açarsınız düzenle derseniz tekrar bu sayfada açılır
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2011 #5
Olmamış! Hiç olmamış hemde. Tamam zemin, mizanpaj, konsept olarak herşey yerinde fakat rahatsız eden şeyler var. Mesela; kartın arka yüzünde isminiz çok büyük olmuş. R T U harflerinin birleşim yerlerindeki beyazlıklar rahatsız ediyor.
Ön taraftaki GraFiK DeSiGNeR yazısı gerçekten çok kötü olmuş. Şu güzelim karttaki hava gitmiş yerine liseli çocukların msn konuşmaları gibi tatsız bi görüntü çıkmış. Özelliklede Designer yazısı. Hiç olmamış dememin sebebide böyle güzel sade bi kartvizit çalışıp detayda hatalar yapmanız.
Ayrıca da biz Türk'üz. Neden Designer?? Kartviziti yurtdışında kullanacaksınız desem peki neden Grafik?
Yurtdışında kullanacaksanız Graphic Designer, ülkemizde kullanacaksanız Grafiker olmalı.

Biraz daha üzerinde çalışılmalı, umarım yanlış anlamaz dediklerimi dikkate alırsın.

İyi çalışmalar, başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 10-08-2011 #6
Olmamış! Hiç olmamış hemde. Tamam zemin, mizanpaj, konsept olarak herşey yerinde fakat rahatsız eden şeyler var. Mesela; kartın arka yüzünde isminiz çok büyük olmuş. R T U harflerinin birleşim yerlerindeki beyazlıklar rahatsız ediyor.
Ön taraftaki GraFiK DeSiGNeR yazısı gerçekten çok kötü olmuş. Şu güzelim karttaki hava gitmiş yerine liseli çocukların msn konuşmaları gibi tatsız bi görüntü çıkmış. Özelliklede Designer yazısı. Hiç olmamış dememin sebebide böyle güzel sade bi kartvizit çalışıp detayda hatalar yapmanız.
Ayrıca da biz Türk'üz. Neden Designer?? Kartviziti yurtdışında kullanacaksınız desem peki neden Grafik?
Yurtdışında kullanacaksanız Graphic Designer, ülkemizde kullanacaksanız Grafiker olmalı.

Biraz daha üzerinde çalışılmalı, umarım yanlış anlamaz dediklerimi dikkate alırsın.

kesinlikle katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 10-08-2011 #7

Ağzınıza sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

_EGE_

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2011 #8
Grafist Arkadaşıma teşekkür etmek istiyorum Bütün detayları incelemiş zahmet etmiş eksik olmasın Grafik Designer kısmı için haklı olabilirsin ama acele edilmiş bi export sonucu ismim biraz garip çıkmış programda bakınca sorun görünmüyor yarın geniş zamanda detayları inceleyip baskıya hazır hale getirince tekrar paylaşırım o zamanda bu değerli yorumlarınla foruma renk katmaya devam etmeni rica ediyorum diğer arkadşlarıda bekliyorum yoruma..
Bu mesajdan alıntı yap

_EGE_

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2011 #9
Dipnot: Font arama bölümünü saymazsak export dahil 15 dk da hazırlanmış bir kartvizit tasarımıdır..
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 10-08-2011 #10
herkesin bugün bir acımasız yorum yapası tutmuş hayırdır inşallah
neyse _EGE_ arkadaşım kartvizitte isim yazılan yeri çok beğendim o yazı stili her zaman estetik durur benim için, yalnız evet siyah bölümde düzeltmeniz gereken yerler ve yazılar var yazı stilinizi değiştirirseniz daha hoş bir kartvizit ortaya koyabilirsiniz biraz da çeşitli kartvizit örnekleri incelerseniz size çok yardımı dokunacağına eminim bir de kartvizit tasarımları ya da diğer tasarımlar aceleye gelmez daha sakin bir zamanda ele alırsanız çok daha iyi sonuç ortaya çıkarabilirsiniz
emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları