buda benim amatör kartvizit denemem

Kartvizit Tasarımları - buda benim amatör kartvizit denemem Sponsorlu Bağlantılar çok değerli arkadaşlar eleştirilerinizi bekliyoms şimdiden tşk...

iwan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iwan

Eğitimci / Kırıkkale

Alt 22-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çok değerli arkadaşlar eleştirilerinizi bekliyoms şimdiden tşk

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elkor84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elkor84

Grafiker / Ankara

Alt 22-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok kalabalık ve karışık bir çalışma olmuş.kartvizitte fotoğraf kullanmamanızı öneririm.mümkün olduğu kadar sade,fontlarıyla ve renkleriyle göz yormayan,anlaşılır bir çalışma yapmalısınız.bu haliyle çok uygun olduğunu söyleyemeyeceğim.ayrıca,yazılar kesimlere çok yakın.en az 3-4 mm kenarlardan kesim payı bırakmalısınız ve yazıları da yine en az 4 mm içeriden yazmalısınız.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 22-08-2008 #3
Ölçlülerden çok Fontlar we renkler çok karışık birde resim kullanman pek iyi olmamış.Daha sade birşey denemeni tavsiye ederim.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
zecekic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zecekic

Grafiker / Aksaray

Alt 22-08-2008 #4
"Osmanli Bilgi İletişim Teknolojileri" bir acayip font???? isim çok büyük, resim fazlalık, çok bilgi var yani kabalık bir kartvizit olmuş. O yüzden olmamış buda benim amatör kartvizit denemem
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2008 #5
amatör oldugunu belirtmen cok iyi olmus, çok kalabalik, çok yorucu, firma ismini anlamak icin 5 dakikam gecti (bu abarti belki biraz ama) birah daha sade olmaya calis nasil olsa isi ögrenince daha karisik calismalari daha güzellestirme yetenegine kendiliginden geleceksin, tabi bu yetenek icinde biryerlerde varsa, calisman icin cok fazla yorum yapmicam ama bircogumuz senin gectigin yollardan geçtik
Bu mesajdan alıntı yap
iwan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iwan

Eğitimci / Kırıkkale

Alt 02-09-2008 #6
hepinizin yorumlarına çok teşekkür ederim bundan sonra daha dikkatli olurum birde bi bilgisayar firmasının kartviziti nasıl olmalı bir örnekle(örn bi çalışma ile) açıklayabilirmisiniz

tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Arno isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arno

Grafiker / Kayseri

Alt 02-09-2008 #7
göz yorucu olmuş.. ama daha iyisini yapabilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
amatör, benim, buda, denemem, kartvizit