buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)

Fotoğrafçılık - buda bizim haydar. atölyenin maskotu :) Sponsorlu Bağlantılar atölyemizin maskotu haydar adındaki kelebekimiz arkadaşlar ve yakaşık 1buçuk hafta yaşadı D Not: arkadaşlasr fotoğraflar cep telefonu ile çekildiğinden profesyonel değildir. şimdiden herkesten özür diliyorum şimdiden...

artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 02-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

atölyemizin maskotu haydar adındaki kelebekimiz arkadaşlar ve yakaşık 1buçuk hafta yaşadı buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)D

Not: arkadaşlasr fotoğraflar cep telefonu ile çekildiğinden profesyonel değildir. şimdiden herkesten özür diliyorum şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba haydar öbürtaraf nasıl buda bizim haydar. atölyenin maskotu :) ?
Bu mesajdan alıntı yap
sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-07-2010 #3
ahah sorma bizimde vardı böyle geçen hafta ama şimdi nerde bilmiyorum solvent kokusundan kafa buluyor diyo geliyor sanmıştık buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 02-07-2010 #4
Merhaba haydar öbürtaraf nasıl buda bizim haydar. atölyenin maskotu :) ?
haydar öbür tarafta daha mutludur sanırım buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)

ahah sorma bizimde vardı böyle geçen hafta ama şimdi nerde bilmiyorum solvent kokusundan kafa buluyor diyo geliyor sanmıştık buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)
valla bizim haydarda bizim boylardan kafayı iyi buldu böle salak salak sorte atıyordu hep buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)D sonra bide onun eşi vardı sıdıka diye ama onun fotosunu çekemedim :S
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 02-07-2010 #5
Haydar diye kelebenk ismi mi olurmuş buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)
1,5 hafta yaşamışmış.. hayvanceyiz kendini intihar etmiştir, siz ona "haydar, gel oğlum" falan dedikçe buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)

"Tanrım, bu kadar nadide bir yaratığım, bu insanlarr nedeenn bana haydarr diyorlarr" diyerekten buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)

Not: İsmi Haydar olan arkadaşlardan özür diliyorum.. Bir erkek için güzel bir isim olabilir ama kebeleği öldürmüş o isim bence.. o bakımdan bir açıklamada bulunayım dedim buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 02-07-2010 #6
Haydar diye kelebenk ismi mi olurmuş buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)
1,5 hafta yaşamışmış.. hayvanceyiz kendini intihar etmiştir, siz ona "haydar, gel oğlum" falan dedikçe buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)

"Tanrım, bu kadar nadide bir yaratığım, bu insanlarr nedeenn bana haydarr diyorlarr" diyerekten buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)
şimdi sizi eshefle kınıyorum nur hanım buda bizim haydar. atölyenin maskotu :) bi kere ona biz haydar gel oğlum değil haydar gel kızım diyorduk buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)D
hem o bizim yokluğumuzda kendini intihar etti yani bi pazar günü hakkı rahmetine kavuştu bizim güzel haydar buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)
hem biz ona haydar gel kızım deyince geliyordu biliyormusunuz siz bunu buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)D
Bu mesajdan alıntı yap
sevgiden-iz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-07-2010 #7
Tüh yazık olmuş. Ben çantamın içinden bulmuştum (nasıl bulduysa artık çantanın içini o da bir muamma buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)) çok güzel desenleri vardı. Önce böcek zannetmiştim. buda bizim haydar. atölyenin maskotu :) Koleksiyon yapan bir tanıdığım vardı. Zedelemeden göndermiştim. Bunun desenleri de çok güzelmiş.

Dee niye Haydar?
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 02-07-2010 #8
Tüh yazık olmuş. Ben çantamın içinden bulmuştum (nasıl bulduysa artık çantanın içini o da bir muamma buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)) çok güzel desenleri vardı. Önce böcek zannetmiştim. buda bizim haydar. atölyenin maskotu :) Koleksiyon yapan bir tanıdığım vardı. Zedelemeden göndermiştim. Bunun desenleri de çok güzelmiş.

Dee niye Haydar?
yaa benim böyle isimler takma alışkanlığım vardır mesela benim ekipteki kızlara takarım böyle isimler buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)D
pakize sıdıka haydar şaziment abdülrezzak buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)D böyle gider işte buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)D maksat eğlence olsun hep beraber güler geçerizz :P
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 02-07-2010 #9
Ama bir kelebek buna gülememiş işte..
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 02-07-2010 #10
Ama bir kelebek buna gülememiş işte..
hiçte bile gülüyordu o sadece o anın fotosunu çekmeyi unutmuşum gülmekten buda bizim haydar. atölyenin maskotu :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları