Buda ödevim ilk menu çalışmam

Deneme Çalışmalar - Buda ödevim ilk menu çalışmam ...

Konu Kapatılmıştır
BySameTT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BySameTT

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bakalım kaç alıcaz hocadanBuda ödevim ilk menu çalışmam)

30x30 a tekı katlanıcak.. 15 e 15 olucak ona göreBuda ödevim ilk menu çalışmam)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dekupelerden fena not kırardım ben olsam Buda ödevim ilk menu çalışmam tasarım çirkin değil ama herşey havada olsun, görünsün de havasında. çok özenmemişsiniz, yiyecek ve içeceklere. Menu de adrese gerek yok aslında... inşallah hocanız not konusunda benden daha eli bol bir birisidir Buda ödevim ilk menu çalışmam ellerinize sağlık.
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2009 #3
Fontta türkçe karakteri olmamasından kaynaklananan içeçekler yazılarında sorunlar var onları I olarak yazıp daha sonra nokta eklemeni tavsiye ederim.. Ayrıca eğer HAYAL CAFE yazısıda bu tasarımın içindeyke onun üstüne gitmeni öneririm.. Ama yok o bi extra birşeydi dersen öyleyse kurumsal kimlik devreye girer logon kırmızı beyazken neden menün kırmızı siyah diye sorarım Buda ödevim ilk menu çalışmam ..
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #4
10 uzerinden, dekupaj sorunlarin icin 1, font secimindeki helvetica/script tutarsizligindan dolayi 1, Fotograflarin tonlamalarindaki cesitlilik/uyumsuzluk tan dolayi 1, Arka kapak adresteki yanlis bloklamadan dolayi 1, fotograflarin hepsinde farkli efektler kullanilmis oldugun icin 1, Logoda hem desen kullanmaya calisip hem de gereksiz bir manipulasyonla deseni yedigin icin 1 puan kirsa 5 aliyosun. : )
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #5
10 uzerinden, dekupaj sorunlarin icin 1, font secimindeki helvetica/script tutarsizligindan dolayi 1, Fotograflarin tonlamalarindaki cesitlilik/uyumsuzluk tan dolayi 1, Arka kapak adresteki yanlis bloklamadan dolayi 1, fotograflarin hepsinde farkli efektler kullanilmis oldugun icin 1, Logoda hem desen kullanmaya calisip hem de gereksiz bir manipulasyonla deseni yedigin icin 1 puan kirsa 5 aliyosun. : )
sen baya elibol keseden verdin sanırım benden toplamda 2,5-3 alır 10 üzerinden daha çok zaman ayır decupeye dikkat et Buda ödevim ilk menu çalışmam başarılar...
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #6
http://http://www.grafikerler.net/fo...48.html#post84

Konu başlığınıza özen göstermelisiniz!

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #7
Çalışmanın büyük haline daha önce bakmamıştım .. Şimdi baktım ve anlaşılan biri phothoptaki magic toolu çok sevmiş seç at çat yerleştir.. Buda ödevim ilk menu çalışmam kaşıkların yarısı gitmiş.. kaç tane böyle menü gördünüz diye çalışmayı yapan arkadaşa sormak istiyorum Buda ödevim ilk menu çalışmam
BySameTT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BySameTT

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #8
Haklısınız...
Ama şöyle düşünseniz bizim photoshop dersimiz yokBuda ödevim ilk menu çalışmamBu çalışma photshopda yapılmış yani daha çok yeniyim... Böyle not versenizBuda ödevim ilk menu çalışmam

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #9
Haklısınız...
Ama şöyle düşünseniz bizim photoshop dersimiz yokBuda ödevim ilk menu çalışmamBu çalışma photshopda yapılmış yani daha çok yeniyim... Böyle not versenizBuda ödevim ilk menu çalışmam
Hangi üniversitedesin diye sormak isterim önce.. Daha sonrada photoshop dersiniz olmasa bile magic toola seçip atmayı arka planı şeffaf kaydetmeyi öğrenebildiğine göre sanırım magic toolu kullanmadan önce silgiyle sadece şeklin etrafına küçük bir kontur atarak daha sonra arka planı magic toolla seçerek atsaydınız şekillerin yarısı gitmezdi diye düşünüyorum. Buda ödevim ilk menu çalışmam Biraz daha ilgi özenle daha iyi hale gelir inan.. Bu arada bu çalışmadan kaç alıcağını merak ediyorum .. Buda ödevim ilk menu çalışmam
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #10
Konsept hoş kırmızı karelerden oluşturdugun zemin yerleştirme vs.
ama ön kapaktaki hayal cefe brush yada vector degişmesi gerek çalışmayı basitleştirmiş.Yazı fontu da öle ön kapakgı tekrar çalışmanı tavsiye ederim.
başarılar..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır