Bugünki yaptığım 15-20 Adet LOGO TASARIMLARI. Sizce ?

Logo Tasarımları - Bugünki yaptığım 15-20 Adet LOGO TASARIMLARI. Sizce ? Sponsorlu Bağlantılar Her türlü fikir ve önerilere açığım, teşekkür ederim şimdiden.. Açılması düşünülen bi web sitesi adına yapılmış çalışmalardır, sitenin içeriğini bende net bilmiyorum.. Logo seçimi karar aşamasında sizce hangisi ...

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Dosya18

Alt 01-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Her türlü fikir ve önerilere açığım, teşekkür ederim şimdiden..
Açılması düşünülen bi web sitesi adına yapılmış çalışmalardır, sitenin içeriğini bende net bilmiyorum..
Logo seçimi karar aşamasında sizce hangisi ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CTRL_z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CTRL_z

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2. ya da 5. Bugünki yaptığım 15-20 Adet LOGO TASARIMLARI. Sizce ? emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-07-2011 #3
2.nci sıra ortadaki diyebilirim, üstteki nabız çizgisini alttan geçirin frekans değişimlerinide harfler olarak kullanın derim A larda özellikle ve nabız ile ilgili birde slogan bulmak lazım (türkiyenin nabzını tutyoruz gibi), elinize sağlık, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Green Eyes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Green Eyes(27)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / Bolu

Alt 01-07-2011 #4

Budur, Diğerlerine Gerek Yok.
Bu mesajdan alıntı yap
adams43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 01-07-2011 #5
İkinci sırada ortadaki. . . Kalp ritmi süper fikir. Kalp simgeleri bir haber sitesi için basit olur. ama haber ve dünya olaylarıiyle bence çok uyumlu. . .Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
cok_yasa_kamil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cok_yasa_kamil

Yrd. Grafiker / Antalya

Alt 01-07-2011 #6

Budur, Diğerlerine Gerek Yok.
bence de... +1
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2011 #7
CTRL_z teşekkür ettim (;
mrtaxy önerilerini dikkate alıp denicem birazdan çok saol (:
green_eyes , adams43 ve cokyaşakamil saolun teşekkür ederım..
Bu mesajdan alıntı yap
MUSTAFA BAYRALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSTAFA BAYRALI(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-07-2011 #8
7. ve 8. çok şık duruyor, haber sitesi için çok uygun bence
Bu mesajdan alıntı yap
misafiradam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misafiradam

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2011 #9
slm bi grafiker olarak ve bu konuda eğitım almıs bırı olarak yorumum (bence) hiçbiri suan!
cogunun uzerınde oynanması sart! cogu arkadasın begendıgı işte budur dedıgı logo calısması '' dunya saglık orgutu'' icin daha ideal olmus! ve calısmalrınıza su yuzden yesıl ısık yakamıyorum ya logo sorunlu kendını '' kendı basına'' ıfade edemıyor yada kullandıgınız text tipografi secımlerı yanlıs, cunkı sanmıyorumkı herbırı kendını uzak mesafeden ıfade etsın! saygılar!
Bu mesajdan alıntı yap

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2011 #10
Mustafa B. teşekkür ettim, evet benimde favorim olanlar onlardı ama biliyosun grafikerler kendi favorilerini beğendiklerini seçmez müşteri ve patrona yönelik çalışırlar Bugünki yaptığım 15-20 Adet LOGO TASARIMLARI. Sizce ? o yüzden hangisini seçerlerse odur Bugünki yaptığım 15-20 Adet LOGO TASARIMLARI. Sizce ?

misafiradam saol yorumun için. şimdi öncellikle merak ettiğim "haberinkalbi" denildiğinde senin aklına gelen nedir ve logo olarak sen bunu nası ifade edersin ? kalbin içinde dünyayı görüp de bunu sağlık olarak algılaman da cidden ilginç neyse şahsi görüşün. .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları