Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun

Graficafe - Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun Sponsorlu Bağlantılar Bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı,bu yüzden sizlere hiç üşenmeden kalktım kek yaptım afiyet bal şeker olsun,çayıda artık burdan birileri ısmarlar diye düşünüyorum:rofl: :cool1: :cool1:...

Sadgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

Alt 19-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı,bu yüzden sizlere hiç üşenmeden kalktım kek yaptımBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun afiyet bal şeker olsun,çayıda artık burdan birileri ısmarlar diye düşünüyorum:rofl:

:cool1: Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun :cool1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teşekkür ederiz canımBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun Ellerine sağlık Bana büyük bir dilim lütfen Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun
Bu mesajdan alıntı yap

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

Alt 19-05-2009 #3
Hıh sana yok sen kazana düştünBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun banane vermem sanaBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 19-05-2009 #4
Şaka gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2009 #5
Evet bugünun anlamını ve önemi kek ile bağdaştıran yegane bir Türk evladısınız. Kuluyorum sizi...
Bu mesajdan alıntı yap
piti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piti(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-05-2009 #6
sizi küçük oğluma alabilir miyim :utann: Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunD
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 19-05-2009 #7
sizi küçük oğluma alabilir miyim
Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunDBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunsüper ya
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 19-05-2009 #8
Valla denilecek birşey bulamıyorum...harikasınız (!)

sizi küçük oğluma alabilir miyim :utann: Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunD
Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun

Bu arada keke bayıldım ama tadına değil...
Kaynana [COLOR="Orange"]piti[/COLOR], düğün ne zaman Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunD
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2009 #9
Ne kadar küçük kiBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunDBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun
Bu mesajdan alıntı yap

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

ya

Alt 19-05-2009 #10
Şaka gibi...
Neden çok mu kötü:S

Evet bugünun anlamını ve önemi kek ile bağdaştıran yegane bir Türk evladısınız. Kuluyorum sizi...
Teşekkür ederim,ben kek ile bagdaştırma yapmadım ama sadece bu güzel güne güzel bir yiyecekle eşlik etmek istedim,bunu da sizinle paylaşmak.Yemem derseniz önemli değilBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun

sizi küçük oğluma alabilir miyim
Bugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunD Bilmem neden küçük oğlunuz,başka yok muBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun bu yönde talep çok ama düşünmem gerekBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunDBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun

Valla denilecek birşey bulamıyorum...harikasınız (!)
Bu arada keke bayıldım ama tadına değil...
Kaynana piti, düğün ne zaman
Bir alay mı söz konusu acaba? 'harikasınız(!) ' derken ?
Düğün üzerine çeşitli spekülasyonar var ama ben bu konuda konuşmak istemiyorumBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsunDBugünün hatrına tüm grafikerler ailesine..Afiyet olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları