Buhar üretim merkezi logoları

Logo Tasarımları - Buhar üretim merkezi logoları Sponsorlu Bağlantılar MAGİC STEAL LOGO ÇALIŞMALARI...

mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 29-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MAGİC STEAL LOGO ÇALIŞMALARI

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

davulator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

davulator

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
soldaki logonun grileri çok açık gözüküyo burda soldaki daha ii bence ii çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 30-06-2009 #3
monitör farkından olsa gerek bende normal
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2009 #4
Logoların amacı ve hizmet ettiği sektör açısından biraz daha bilgi verirseniz .. daha sağlıklı yorumlar yapılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 01-07-2009 #5
Logoların amacı ve hizmet ettiği sektör açısından biraz daha bilgi verirseniz .. daha sağlıklı yorumlar yapılabilir.
Buhar sterilizatörleri, yüksek sıcaklık ve basınçtan zarar görmeyecek olan tüm tıbbi ve cerrahi malzemeleri doygun buhar ortamında en güvenli şekilde steril eder. Sıcaklığa dayanıklı her çeşit tıbbi ve cerrahi malzemeye uygun sterilizasyon program seçenekleri ile merkezi sterilizasyon ünitelerinin verimli şekilde hizmet vermesini sağlar.
Bu mesajdan alıntı yap
ALOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALOR(56)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2009 #6
2. Logo çalışmanızı daha çok beğendim,ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2009 #7
Buhar sterilizatörleri, yüksek sıcaklık ve basınçtan zarar görmeyecek olan tüm tıbbi ve cerrahi malzemeleri doygun buhar ortamında en güvenli şekilde steril eder. Sıcaklığa dayanıklı her çeşit tıbbi ve cerrahi malzemeye uygun sterilizasyon program seçenekleri ile merkezi sterilizasyon ünitelerinin verimli şekilde hizmet vermesini sağlar.
Peki sizce yaptıgınız bu çalışma gerek yazı karakterleriyle gerek amblemiyle konunun biraz olsun yanından geçebilmiş mi?..
Bu mesajdan alıntı yap

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 02-07-2009 #8
Peki sizce yaptıgınız bu çalışma gerek yazı karakterleriyle gerek amblemiyle konunun biraz olsun yanından geçebilmiş mi?..
sizce nasıl anlatabilirim logo ile çalışmayı bu yüzden burdayız dimi ? daha logolar okeylenmedi fikrinizi alayım
Bu mesajdan alıntı yap