Buhara Restaurant - Samsun/Bafra - Logo tasarımı

Logo Tasarımları - Buhara Restaurant - Samsun/Bafra - Logo tasarımı ...

misek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misek(36)

Hiç Biri / Samsun

Dosya18

Alt 21-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ham haliyle yolladım. Çok daha işi var. Tabak ve yanlarında çatal bıçak. Ortada Buhara şehrinin süliyeti mevcut. Karalama olarak istendi bende bu şekilde yapıp gösterdim. İlgilenirseniz üzrerinde çalışacağım dedim. Önerilerinizi merak ediyorum. (Rutujluk yerler var çatal-bıçakta özellikle) Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 21-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

Ham haliyle yolladım. Çok daha işi var. Tabak ve yanlarında çatal bıçak. Ortada Buhara şehrinin süliyeti mevcut. Karalama olarak istendi bende bu şekilde yapıp gösterdim. İlgilenirseniz üzrerinde çalışacağım dedim. Önerilerinizi merak ediyorum. (Rutujluk yerler var çatal-bıçakta özellikle) Teşekkürler.
Paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ediyorum :smile:
Bir eskiz olarak değerlendirecek olursak eğer, hoşuma gitti.
Font ile oynanabilir. Dediğiniz gibi çatal, bıçak ve siluet düzeltilirse daha hoş duracaktır.
Ayrıca bir konuda fikrimi belirtmek isterim; "Buhara" yazan kısımda, "a" harfi ile siluet arasında oluşmuş geniş beyaz alan gözü biraz rahatsız ediyor. Üst kısmı (yani Buhara siluetinin bulunduğu kısmı) mirrorlayarak, o boşluğu "b" harfinin üstüne denk getirebilirseniz, hem "b" harfi rahatlamış olur, hemde o boşluk kaybolur.

Paylaşımlarınız devamını diliyorum Buhara Restaurant - Samsun/Bafra - Logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

misek(36)

Hiç Biri / Samsun

Alt 22-04-2011 #3
Paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ediyorum :smile:
Bir eskiz olarak değerlendirecek olursak eğer, hoşuma gitti.
Font ile oynanabilir. Dediğiniz gibi çatal, bıçak ve siluet düzeltilirse daha hoş duracaktır.
Ayrıca bir konuda fikrimi belirtmek isterim; "Buhara" yazan kısımda, "a" harfi ile siluet arasında oluşmuş geniş beyaz alan gözü biraz rahatsız ediyor. Üst kısmı (yani Buhara siluetinin bulunduğu kısmı) mirrorlayarak, o boşluğu "b" harfinin üstüne denk getirebilirseniz, hem "b" harfi rahatlamış olur, hemde o boşluk kaybolur.

Paylaşımlarınız devamını diliyorum Buhara Restaurant - Samsun/Bafra - Logo tasarımı
Aslında gördüm o dediğiniz konuyu lakin süliyet bire bir olmaz diye müdahele edememiştim. Teşekkür ederim. Şu konuda da yardım edebilir misiniz acaba?
Photoshop - Vector - Sample text here
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 25-04-2011 #4
genel olarak güzel dediğin gibi biraz daha işlenirse daha güzel olacağına inanıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
yahyayilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yahyayilmaz

Grafiker / Kayseri

Alt 26-04-2011 #5
siluet ve renk güzel olmuş fakat Buhara ve Restaurant yazı karakterleri uyumsuz logonun geneli ile uyumsuz farkıl bir yazı karakteri kullanmanızı öneririm, kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

misek(36)

Hiç Biri / Samsun

Alt 26-04-2011 #6
siluet ve renk güzel olmuş fakat Buhara ve Restaurant yazı karakterleri uyumsuz logonun geneli ile uyumsuz farkıl bir yazı karakteri kullanmanızı öneririm, kolay gelsin
Öneri için teşekkürler. O zaman tek düze olmuş olmaz mı? Zaten kullanılan font her yerde karşılaşılacak bir font değil.
Bu mesajdan alıntı yap