bukadarı da fazla ! Küresel ısınma

Afiş Tasarımı - bukadarı da fazla ! Küresel ısınma ...

xaykan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR="Red"]Küresel ısınma diye bir felaket üzerimize doğru yaklaşmakta, git gide hayatımız kolaylaşıyor fakat kendi sonumuzu da kendimiz hazırlıyoruz ! Artık bazı özel ihtiyaçlarımızı biraz daha kısmamız gerekiyor. en önemli olanları da elektirik ve su , bunları dikkatli kullanmamız gerekiyor, torunlarımızın sularını içiyoruz ! ozon tabakasına zararlı parfümler var lütfen onları biraz daha dikkatli kullanalım. özel arabası olanlar mecbur kalmadıkça araçlarını kullanmazlarsa ÇOK İYİ OLUR ! son zamanlarda dikkatsizlik yüzünden yemyeşil ormanlarımız küle dönmekte. Beni yanlış anlamayın ! Sizden istediğim bilinçli olun, çevrenizdekileri bilinçlendirin bukadarı da fazla ! Küresel ısınma Teşekkürler iyi forumlar...[/COLOR]

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vermek istediğim msj güzel ve takdir ettim.Çalışmada objeleri doğru yerde kullanmışsın. Ama orman yangınlarına son verelim sloganı sönük kalmış.(hernakadar yanıyo olsada :lolbukadarı da fazla ! Küresel ısınma bide o çakmak alevini suya dönüştüren sensen mükemmel!!
Bu mesajdan alıntı yap

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2007 #3
Vermek istediğim msj güzel ve takdir ettim.Çalışmada objeleri doğru yerde kullanmışsın. Ama orman yangınlarına son verelim sloganı sönük kalmış.(hernakadar yanıyo olsada :lolbukadarı da fazla ! Küresel ısınma bide o çakmak alevini suya dönüştüren sensen mükemmel!!
Bu tarz konular da çok hassasım. Aslın da siteye bu konuyu açıp açmamakta kararsız kalmıştım. Üsteki ORMAN YANGINLARINA SON VERELİM yazısını bilerek sönük yaptım, hiç yangın olmasa da o yazı daha da sönük dursa orda, o şekilde düşünüp yaptım. Çakmağa gelince, bu siteden kopyalamıştım onu bigün lazım olur diye, kısmet bu güne bu afişe oldu. Yani çakmağı ben yapmadım. Assasiyetin ve yorumun için teşekkürler bukadarı da fazla ! Küresel ısınma
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-08-2007 #4
Konu günümüze uygun, böyle paylaşımlar herkes açısından çok önemli
paylaşım için saol,
afişede + verdim..
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-08-2007 #5
güzel bir düşünce bu konu gerçekten önemli ağaçsız bir ortam beni boğuyor yeşil alanı çok seviyorum güzel bir çalışma ağacın olmadığı yerde hayat olmaz cümlesinin rengi yeşil olsaydı sanırım güzel olurdu ormanı yeşilliği temsil ederdi
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-08-2007 #6
Düşünce güzel, konu anlamlı keşke daha kaliteli materyaller kullansaydın, ve orman yangınlarına son verelim sloganı illede yanma hissi uyandırmak zorunda değil o pek olmamış. =).

Not : Lütfen açıcağınız konunun içeriği ne ise onunla alakalı bir başlık yazarak konunuzu açınız...
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2007 #7
güzel bir düşünce bu konu gerçekten önemli ağaçsız bir ortam beni boğuyor yeşil alanı çok seviyorum güzel bir çalışma ağacın olmadığı yerde hayat olmaz cümlesinin rengi yeşil olsaydı sanırım güzel olurdu ormanı yeşilliği temsil ederdi
yangınlar devam ettiği sürece sanırım o yazı sürekli beyaz kalacak :S yoksa bu gidişle yeşil rengini hayatımızdan çıkaracağız bukadarı da fazla ! Küresel ısınma
Bu mesajdan alıntı yap

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2007 #8
Düşünce güzel, konu anlamlı keşke daha kaliteli materyaller kullansaydın, ve orman yangınlarına son verelim sloganı illede yanma hissi uyandırmak zorunda değil o pek olmamış. =).

[COLOR="Red"]Not : Lütfen açıcağınız konunun içeriği ne ise onunla alakalı bir başlık yazarak konunuzu açınız...[/COLOR]
Saygılarımla...

acemiliğime verin bukadarı da fazla ! Küresel ısınma
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(55)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2007 #9
Verdiğin mesajlara yürekten ve sonuna kadar katılıyorum, fakat mesajının biraz sert olduğu kanatindeyim. nedenine gelince bir örnekle açıklayayım insanlara cehennem ateşini hatırlatarak dine yaklaştıramazsın, birazda cennetin nimetlerinden söz etmek lazım diyorum. Düşünceni insanları ürkütmeden, korkutmadan algılatman gerekir diyorum.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2007 #10
Verdiğin mesajlara yürekten ve sonuna kadar katılıyorum, fakat mesajının biraz sert olduğu kanatindeyim. nedenine gelince bir örnekle açıklayayım insanlara cehennem ateşini hatırlatarak dine yaklaştıramazsın, birazda cennetin nimetlerinden söz etmek lazım diyorum. Düşünceni insanları ürkütmeden, korkutmadan algılatman gerekir diyorum.
hocam haklı diyorum bende bukadarı da fazla ! Küresel ısınma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
orman yanginlari, kuresel isinma, elektrik, dikkatsizlik, dikkat edelim, yangin, yesillik