İş bul logo

Logo Tasarımları - İş bul logo Sponsorlu Bağlantılar ilk logo tasarımım biraz sade olmasını istedim aslında kravat'ı İ harfi yerine kullanıcaktım fakat pek güzel durmadığını farkettim. Tasarımda olduğumuz bir web sitesi logosu. Edit : Türkçe karakterlerde ...

İş bul logo
DogalGaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DogalGaz(25)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

İş bul logo

Alt 30-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş bul logo

İş bul logo

ilk logo tasarımım biraz sade olmasını istedim aslında kravat'ı İ harfi yerine kullanıcaktım fakat pek güzel durmadığını farkettim.

Tasarımda olduğumuz bir web sitesi logosu.

Edit :

Türkçe karakterlerde sorun varmış,gözümden kaçmış düzenledim.
İş bul logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bh10092007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bh10092007

Grafiker / İzmir

Alt 30-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence güzel ellerine sağlık ama sanki bi noksanlık var gibi birazdaha incelersen daha iyi olabilir kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
noyfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noyfa(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-05-2009 #3
arkadaşım guzel bir çalışma olmus.
işine karışmak gibi olmasın ama o İŞ deki 'İ' harfini kaldırsan ve kıravatı 'İ' harfinin yerinde kullansan göze daha hoş görünececk gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
creative.tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creative.tr

Hiç Biri / Konya

Alt 30-05-2009 #4
mukemmel bir fikir bu yolda devam et ama az daha uzerinde calıs...4x4 luk bişey cıkacagına inanıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

DogalGaz(25)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-05-2009 #5
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler yorumlarınız için.

arkadaşım guzel bir çalışma olmus.
işine karışmak gibi olmasın ama o İŞ deki 'İ' harfini kaldırsan ve kıravatı 'İ' harfinin yerinde kullansan göze daha hoş görünececk gibi.
estafurullah fakat aynısını bende düşündüm ama okunaklı olmadı pek zaten yazmıştım oraya yorumun için teşekkürler.

Ayrıca Kravatın bağlı olan kısmını Sarı renkte yapmamın sebebi İ harfi olduğunu belli etmekti ama güzel durmadı ben de yana aldım =)
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2009 #6
Peki kravat kullanmanızdaki amaç ciddi işler buluyoruz mu yoksa erkek adaylar için daha iyi sonuçlarmı çıkartıyoruz anlamını taşıyor?Farklı anlamlar çıkartılabilir bu logodan...İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 30-05-2009 #7
şahsi kanaatim; yeterli bir yapıt olmamış
' kravat = iş ' eşitliği akıllıca gelmiyor... kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

DogalGaz(25)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-05-2009 #8
Peki kravat kullanmanızdaki amaç ciddi işler buluyoruz mu yoksa erkek adaylar için daha iyi sonuçlarmı çıkartıyoruz anlamını taşıyor?Farklı anlamlar çıkartılabilir bu logodan...İyi çalışmalar..
kravat'ı erkek zihneti olarak düşünmeye başlarsak tabi haklısın fakat aslen resmi,ciddi iş anlamı katmak istedim.

yorumlarınız için teşekkürler.dediğim gibi ilk logo çalışmam ve eminim ilerde güzel şeyler çıkartırım.
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 30-05-2009 #9
güzel olmasına güzel çalışma ancak iş bul.com'un alt
tarafına uyguladığın efekte gerek yok bence çünkü
iş arayanların adresi yazısının okunurluğunu azaltıyor
hem küçük hemde el yazısı formunda yazıldığı için zor okunuyor zaten
gölgede cabası.ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 30-05-2009 #10
arkadaşım olmamış bence kusura bakma çok özentisiz bir logo bunu kullanacaklarsa bari kravatın altındaki ters üçgen boszuk onu düzel o zamn
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları