bulamadım bende kendim yaptım (Türkiye İçin Ambulans Logo)

Logo Tasarımları - bulamadım bende kendim yaptım (Türkiye İçin Ambulans Logo) ...

baris_43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris_43

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 09-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

uzun zaman araştırıp gözlemlememe rağmen hiç bir hastane ve ambulanslarda Türkiye ile alakalı bi logo bulamadım diğer ülkeler veya kurulaşlar kendileri uygun logolar yapıyo bizim niye olmasın buyrun bakalım beğenecek misiniz?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

drummer91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drummer91

Öğrenci (Diğer) / Diyarbakır

Alt 09-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo konusunda pek bilgim yok ama görsel olarak fena deil ancak renkler cok koyu ve cok baskın biraz saydam yapsaydın daha ii olabilirdi.
Ha bide yılan bastonun ortasından delmiş gecmıs gibi..bulamadım bende kendim yaptım (Türkiye İçin Ambulans Logo)
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2007 #3
Fikir güzel, hakkaten güzel, beğendim.Ama daha kalite işçilik şart.Bide türk bayrağının oranlarını doğru kullanmalısın böyle bir logo için.Tebrk
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 16-08-2007 #4
düşüncen çok güzel arkadaşım ama logoda iş yok bana sorarsan
Bu mesajdan alıntı yap
iso87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iso87

Grafiker / Çanakkale

Alt 16-08-2007 #5
dostum bizm türkiyede bu logoyu hastanelere koydun mu hac resmi yapmışlar derler türkiyeyi hristiyana cevirmeye çalışıyolar derler
Bu mesajdan alıntı yap
Rx3004 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rx3004

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 17-08-2007 #6
Oncelikle seLamlar. tasarim hos Lakin renkLer biraz uyumsuz Hic Farkettinmi Hastane Logolari genellikle Lacivert ve Agir tonlar Olur Cunku Lacivert ve Benzeri yakin renkler İnsana Huzur Ve Guvenilir Mesaji Verir. Senin calistigin Renkler Fast food Lokantalarinin kullandigi renkler bulamadım bende kendim yaptım (Türkiye İçin Ambulans Logo) Kirmizi Aclik Yaratir. Bildigimiz ßir Cok Fast Food Firmalari, McDonalds ,King Burger RekLam Brasur vs vs Kirmizi Ve sari Renklerini Kullanir. sadece benim Dusuncem
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2007 #7
düşünce güzel ama uygulamada eksiklikler var bence bu düşnceni değerlendir sağlam bi logo yap ve sağlık bakanlığına sat zorunlu uygulama koysunlar bulamadım bende kendim yaptım (Türkiye İçin Ambulans Logo)D sonra gittiğim tüm hastanelerde yaptığın logoyu gör bulamadım bende kendim yaptım (Türkiye İçin Ambulans Logo)

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 17-08-2007 #8
bildiğim kadarıyla türk bayrağını bu şekilde kullanamazsın yasak. O yüzden bence bu logo üzerinde çalışmayı bırak. en azında ay yıldız olarak
Bu mesajdan alıntı yap
Koyu_Beyaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Koyu_Beyaz(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2007 #9
Alttaki şekil finansbankı andırıyo. En önemlisi Ay yıldız Türk bayrağının orantılarında değil yıldızın bi tarafı ay'ın içine doğru uzamış. Ama tespitinde çok haklısın ve fikrini gerçekten yürekten kutluyorum. Tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2007 #10
bu şekilde bayrağın yapısını bozmak gibi olmuş...haç gibi bi şekilde uygun değil bence farklı şeyler yap
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bulamadm, bende, kendim, yaptm