Bülent Öner Kuaför Kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Bülent Öner Kuaför Kartvizit ...

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmaya ilk örnek olarak yaptım ama beğenmedi bende paylaşmak istedim eksiği vardır düzenleme yapmadım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 31-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Madem saç kullanmaya niyetlendiniz, gerçek saç kullanın bence. Birde arka tarafta yazılar arasında çok gereksiz bir boşluk var. Bir yüzeyi dikey kullanınca diğer yüzeyide dikey kullanmak zorunda değiliz. Yazılı kısmı yatay çalışın bence
Bu mesajdan alıntı yap
suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 01-06-2012 #3
Bence biraz daha araştırmalı. Bir de daha sade bir çalışma yapmanızı öneririm. Çok karışık şeyler yerine birkaç çizgi ile daha sade hoş ve şık şeyler çıkarabileceğinizi düşünüyorum ama siz gene de böyle bir fikirde devam etmek istiyorsanız çok sağlam bir fikir ve çalışma gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2012 #4
Bence biraz daha araştırmalı. Bir de daha sade bir çalışma yapmanızı öneririm. Çok karışık şeyler yerine birkaç çizgi ile daha sade hoş ve şık şeyler çıkarabileceğinizi düşünüyorum ama siz gene de böyle bir fikirde devam etmek istiyorsanız çok sağlam bir fikir ve çalışma gerekir.
Çok özür dileyerek tekrar sormak istiyorum tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım tekrar açıklar mısınız? Fikirlere her zaman saygım vardır eleştiriye de ama cidden eleştirinin ne olduğunu anlayamadım.. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2012 #5
Madem saç kullanmaya niyetlendiniz, gerçek saç kullanın bence. Birde arka tarafta yazılar arasında çok gereksiz bir boşluk var. Bir yüzeyi dikey kullanınca diğer yüzeyide dikey kullanmak zorunda değiliz. Yazılı kısmı yatay çalışın bence
Teşekkür edebilirim sadece yorumunuza....
Bu mesajdan alıntı yap
xXQq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xXQq

Grafiker / Eskişehir

Alt 17-01-2013 #6
Bülent Bey'i destekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap