Bulunduğum şehirde iş arıyorum - Çorum

İş Arayan İlanları - Bulunduğum şehirde iş arıyorum - Çorum ...

nikot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nikot

Grafiker / Çorum

Alt 11-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bulunduğum şehirde iş arıyorum

Aranan Şehir: Çorum

Program/Seviye: After fx-Adobe Pro-3d Max-Coreldaw-Photsohop-Realflow gibi gibi programlarında çakıyorum.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Radyo Tv mezunuyum okuldan sonra kendimi geliştirmek için özel bir kursa gittim ve orada dallarıma kavuştum meyvelerini yiyemedim ama Çorumda bulunan her hangi bir reklam ajansında iş arıyorum grafiker yönün ise yavaş yavaş gelişiyor.

E-posta:

Telefon: 0545 500 05 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bulunduğum şehirde iş arıyorum - ÇorumBulunduğum şehirde iş arıyorum - ÇorumBulunduğum şehirde iş arıyorum - ÇorumBulunduğum şehirde iş arıyorum - Çorum

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
nikot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nikot

Grafiker / Çorum

Alt 12-01-2013 #3
İlanın geçerliliği bitmiştir
Bu mesajdan alıntı yap