Bulut çiçekçilik

Web Tasarımı - Bulut çiçekçilik ...

Bulut çiçekçilik
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Bulut çiçekçilik

Alt 22-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bulut çiçekçilik

değerli yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 22-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar hiç kimse cevap yazmamış
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2013 #3
arkadaşlar hiç kimse cevap yazmamış
Kullandığınız programları, Yapım amacını misal arayüz seçeneklerimi? Editmi? düzenlememi? Temizlememi? Uygulama seçeneklerini yazarsanız konu ile ilgili alacağınız yorumlarda buna paralel gidecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 22-02-2013 #4
Kullandığınız programları, Yapım amacını misal arayüz seçeneklerimi? Editmi? düzenlememi? Temizlememi? Uygulama seçeneklerini yazarsanız konu ile ilgili alacağınız yorumlarda buna paralel gidecektir.
photoshop kullandım sadece bir anasayfa çizdim fakat byle bir firma yok hayal ürünü ben sadece öğreniyorum yavaş yavaş 7-8 aydır uğraşıyorum bu işlerle editleme falan değildir amaç olarak border radius rgba tarzı düşünceler ile tasarladım boxshadow inset falan

aslında şöyle diyeyim ben arayüz çizmeyi öğrenmeye çalışan birisiyim fakat html css jquery falan biliyorum

aslında sorduğunuz soruyu tam anlayamadım ama anladığım kadarı ile cevaplamaya çalıştım saygılar değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler ilginiz için
Bu mesajdan alıntı yap
CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 22-02-2013 #5
Artılar:
-Tasarım bütünlüğü var.
-Renkler uyumlu
-Sade

Eksiler:
-Kullanılan font (yuvarlak kırvımlı olan) kötü. Ne göze hoş geliyor ne de okunaklı.
-Logo olmamış (Bulut'tan ziyade 'Buluy' olarak okunuyor).
-Çiçek üzerindeki fiyat etiketi sol altta olursa hem daha dikkat çeker hem de göze daha hoş görünür.
-Ayrıca Aktif menü için küçük bir arkaplan kullanılabilir. Böylece müşteri hangi sayfada olduğunu anlar.
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 22-02-2013 #6
Artılar:
-Tasarım bütünlüğü var.
-Renkler uyumlu
-Sade

Eksiler:
-Kullanılan font (yuvarlak kırvımlı olan) kötü. Ne göze hoş geliyor ne de okunaklı.
-Logo olmamış (Bulut'tan ziyade 'Buluy' olarak okunuyor).
-Çiçek üzerindeki fiyat etiketi sol altta olursa hem daha dikkat çeker hem de göze daha hoş görünür.
-Ayrıca Aktif menü için küçük bir arkaplan kullanılabilir. Böylece müşteri hangi sayfada olduğunu anlar.
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 22-02-2013 #7
yuvarlak font derken komple sayfanın her tarafındaki fontlar mı yoksa headerdaki lorem yazısını mı kastediyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 23-02-2013 #8
yuvarlak font derken komple sayfanın her tarafındaki fontlar mı yoksa headerdaki lorem yazısını mı kastediyorsunuz
Menüde, footerda ve ürün isimlerinde vs. kullandığınız fontu kastediyorum. Lorem ipsum kısmında da aynı fontu kullanmışsınız sanırım. Bir de iletişim formunda da ortak bir font kullanırsanız daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 23-02-2013 #9
Menüde, footerda ve ürün isimlerinde vs. kullandığınız fontu kastediyorum. Lorem ipsum kısmında da aynı fontu kullanmışsınız sanırım. Bir de iletişim formunda da ortak bir font kullanırsanız daha iyi olur.
Bulut çiçekçilik

son hali bu fakat bu font olayları hakkında bir türlü bir karara varamadım illa ki trebuchet, tahoma, arial, gorgia falan mı kullanmak gerekiyor yoksa @font-face ile daha farklı fontlar kullanabiliyormuyuz ya da bu temel fontlara yakın fazla abartılmayacak fontlar mı kullanmalıyız

beni bu konuda aydınlatırsanız minnettar olurum
Bu mesajdan alıntı yap

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 23-02-2013 #10
Bulut çiçekçilik

son hali bu fakat bu font olayları hakkında bir türlü bir karara varamadım illa ki trebuchet, tahoma, arial, gorgia falan mı kullanmak gerekiyor yoksa @font-face ile daha farklı fontlar kullanabiliyormuyuz ya da bu temel fontlara yakın fazla abartılmayacak fontlar mı kullanmalıyız

beni bu konuda aydınlatırsanız minnettar olurum
Hayır illa ki o fontları kulanmanız gerekmiyor. @Font-face'deki bütün fontları kullanabilirsiniz. Benim kastettiğim, font uyumu olmalı ve fontlar hem göze hoş gelmeli hem de okunaklı olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları