bunlarda benim çalışmalarım

Dijital Sanat - bunlarda benim çalışmalarım ...

rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

Alt 04-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1. çalışmamı çok seviyorum vectörel ve photoshop çalışması
2. si sdc photoshop sdc kız vectörel çizzim
4.de pantolon giydirdim
işte öle bunlarda benm çalışmalarım yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 05-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel EMEĞİNE SAĞLIK VALLAHA O ŞEHİRDEKİ BÜYÜK HOPARLÖR VARYA SÜPER OLMUŞ
Bu mesajdan alıntı yap
rüvü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rüvü*(29)

Grafiker / Samsun

Alt 06-12-2007 #3
ArkadaŞlar O Kadar Mi KÖtÜler Mİ Kİ HİÇ Yorum Yapan Yok Hi Yenİyİm Dİyemİ Yoksa Sİteye Ne Verİyorsam HİÇ Yorum Yapan Olmuytor Tamam Zorunda Deİlsİnİz ArkadaŞalr Saolun...
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 06-12-2007 #4
amanın, kızdı! aslında bakarsan ben bu çalışmalarda senin nerelerini yaptığını pek anlamadım.Çok değişik bir tarz olarak geldi bana. alttaki iki ünlüde tamam. bir montaj söz konusu. ve bariz olarak netlikte sorun var. hoparlörün olduğu çalışmada sadece hoparlörü çizim hazır olan o görüntüye mi yerleştirdin, yoksa ortada hazır bir görüntü söz konusu değilde mükemmel bir 3d ile tamamını sen mi çizdin? kapı arasında ki küçük kız dada yine aynı soruları sormak durumundayım.Neleri sen yaptın neleri hazır kullandın. Konu olarak güzel ama. renklerde sorun var ve ya kapı kolu çok büyük yada kız çok küçük olmuş. en üsttekinde ise mekan belliki fotoğraf. ama adamla kızdan emin değilim. sanki çizim gibi duruyo bazı yerlerinde de sanki fotoğrafa efekt uygulanmış gibi duruyo? bu sorulara alacağım cevaba göre çalışmaların hakkında kesin değerlendirmelerde bulunabilirim kendi açımdan.
Bu mesajdan alıntı yap
cinesu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cinesu

Grafiker / Bursa

Alt 06-12-2007 #5
Bunun için yakınma. Sen çalışmalarını gönder. Eğer yorum için çalışıyorsan o zaman kötüsün demektir. Çalışmalarına gelecek olursak, daha çok araştır, iyi işleri gözlemle. Daha iyi çalışmalar çıkacağından eminim. Şu resimler üzerinde oynamaktanda vazgeç. Kendine özgü işler çıkar. Bunları bırak.
Bu mesajdan alıntı yap
kara kule isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kara kule

Grafiker / İstanbul

Alt 06-12-2007 #6
birinci resmi bir yerden hatırlıyorum sanki....
diğerlerini bilmiyorum ama birinci resmi kesinlikle daha önce bir yerde görmüştüm..

//Son iki resim de de bariz bozukluklar var. sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-12-2007 #7
Belliki yenisin 2 yıllık okuldan yeni mezun olanların çalışmalarına benziyor sen kopya çekmek yerine iyide olsa kötüde olsa kendi özüne dönük çalış daha ilerde çok değil ama kısa bir süre sonra bu çalışmalarını beğenmeyeceksin. Bol bol reklamları seyret ki onlardan ilham alasın bende senin gibi idim zamanında şimdi 5 yıldızlı otellerin ajans lığını yapıyorum. Sana başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 07-12-2007 #8
Belliki yenisin 2 yıllık okuldan yeni mezun olanların çalışmalarına benziyor
dersen alınırım ama bunlarda benim çalışmalarım bende iki yıllık mezunuyum
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-12-2007 #9
canımcım o en sevdiğin 1. resim var ya işte onu ben geçen sene bir forumda görmüştüm... diğerleri senin olabilir... çalışırsan başarırsın ama bu işler bir anda olmuyor senelerini vermen lazım.. ama iyi de olsa kötü de olsa kendi çalışmalarını gönder... Emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-12-2007 #10
çalışmaların başkasına ait olduğunu ispat edemiyecekseniz kimseyi itham etmeyin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bunlarda, benim, 231al305351malar305m