bunlarda benim kediciklerim

İlginç Videolar - bunlarda benim kediciklerim Sponsorlu Bağlantılar Yfrog Video : yfrog.com/nb18072010014z arkadaşlar sanırım tam olarak yükleyememiş olabilirim kusura bakmayın :S...

artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 19-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yfrog Video : yfrog.com/nb18072010014z

arkadaşlar sanırım tam olarak yükleyememiş olabilirim kusura bakmayın :S
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sürekli takıldı.bunlarda benim kediciklerim

Yavruların daha hareketli zamanlarında çekilmiş videolarını da beklerim. Özellikle annelerinin kuyruğuyla oynadıkları zamanlar çok sevimlidir.

Teşekkürler paylaşım için.bunlarda benim kediciklerim
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 19-07-2010 #3
kedicikleri haftada bir görme fırsatı bulabiliyorum ve gayet yabaniler kendilerini asla sevdirmiyorlar bunlarda benim kediciklerim
her hafta yeni videolarını çekeceğimden emin olabilirsin bunlarda benim kediciklerimD
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2010 #4
kedicikleri haftada bir görme fırsatı bulabiliyorum ve gayet yabaniler kendilerini asla sevdirmiyorlar bunlarda benim kediciklerim
her hafta yeni videolarını çekeceğimden emin olabilirsin bunlarda benim kediciklerimD
bunlarda benim kediciklerim Anneleriyle aran iyiyse gerisi kolay.bunlarda benim kediciklerim Bizim ana kedi, doğurur doğurur bize bırakırdı.bunlarda benim kediciklerim Yavrular mecburen bizimle iyi geçinirdi.:rofl:
Gerçi haftada bir görme ile biraz zor ama yine de yılmamak lazım.bunlarda benim kediciklerim
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 19-07-2010 #5
bunlarda benim kediciklerim Anneleriyle aran iyiyse gerisi kolay.bunlarda benim kediciklerim Bizim ana kedi, doğurur doğurur bize bırakırdı.bunlarda benim kediciklerim Yavrular mecburen bizimle iyi geçinirdi.:rofl:
Gerçi haftada bir görme ile biraz zor ama yine de yılmamak lazım.bunlarda benim kediciklerim
yok anneleri ile de arama pek iyi değil biraz yabaniler kendiler bunlarda benim kediciklerim sevdirmezler kendilerini kaçarlar hep bunlarda benim kediciklerim
mesela gri yavru biraz seveyim dedim bana bi tısladıı bi pati bi diş gösterdi dedim sakin ol evlat ne yapıon bunlarda benim kediciklerimD
ama her hafta yeni videolarını çekeceğimden emin olabilirsin bunlarda benim kediciklerim yılmak yok yola devam bunlarda benim kediciklerimD
Bu mesajdan alıntı yap
sevgiden-iz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevgiden-iz

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-07-2010 #6
Oğluş kedimi biraz yanıma çağırayım bari. Burada kedi görüp kendi kedimi özlüyorum.bunlarda benim kediciklerim Çok sevimliler. :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
AyseV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyseV

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 20-08-2010 #7
yaa cok tatli kedicikler bunlarda benim kediciklerim siyah anneleride cok guzel bakiyo ya gozlere masallah bunlarda benim kediciklerim :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-08-2010 #8
Yabancı olmadığım görüntüler bunlarda benim kediciklerim
Hayvanlarla olan dostluğunuzu kutlarım bunlarda benim kediciklerim
Bu mesajdan alıntı yap

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 20-08-2010 #9
beğenmenize sevindim efenim bunlarda benim kediciklerim hayanları sevmek güzel bişeydir bunlarda benim kediciklerimD
Bu mesajdan alıntı yap