Bunları idemama icin Yaptım ama...

Logo Tasarımları - Bunları idemama icin Yaptım ama... ...

ademildec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademildec

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 23-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Herkese Merhabalar..İdemama isimli siteyi bir arkadaşımın Blog sayfasında gezinirken gördüm ve kontrol etmek için girdim.
Site içerisinde bir çeşit tasarım yarışması var diyebilirim.Sitede ilk kontrol ettiğim şey çalışmalar için alınan ücretlerden çok ücretlerin alınıp alınmadığı oldu ama Grafikerler.net'te karşılaştığım bir konuda midemi bulandırmadı desem yalan Olur.Bu sitenin emek hırsızı olduğu söyleniyor.Şimdi bu çalışmalar boşuna mı gitti acaba diye düşünmekteyim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Herkese Merhabalar..İdemama isimli siteyi bir arkadaşımın Blog sayfasında gezinirken gördüm ve kontrol etmek için girdim.
Site içerisinde bir çeşit tasarım yarışması var diyebilirim.Sitede ilk kontrol ettiğim şey çalışmalar için alınan ücretlerden çok ücretlerin alınıp alınmadığı oldu ama Grafikerler.net'te karşılaştığım bir konuda midemi bulandırmadı desem yalan Olur.Bu sitenin emek hırsızı olduğu söyleniyor.Şimdi bu çalışmalar boşuna mı gitti acaba diye düşünmekteyim..
O siteye bende üyeyim devam eden projeler için bazen o kadar çok çalışma geliyorki siz iyi bir şey yapmış olsanız bile arada kaynayıp gidebiliyor o yüzden artık kullanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
ademildec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademildec

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2012 #3
birde dikkatimi çeken bir şey daha Oldu ThreeBuddha kardeşim .. Sanki profesyonel tasarımlar değil de daha çok amatör tasarımlar kazanan oluyor dogrumuyum ?
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2012 #4
birde dikkatimi çeken bir şey daha Oldu ThreeBuddha kardeşim .. Sanki profesyonel tasarımlar değil de daha çok amatör tasarımlar kazanan oluyor dogrumuyum ?
Belki kaba bir tanımlama olacak ama durumu "at izi it izine karışıyor" diye özetleyebiliriz. Müşteriyle diyaloğa girmeden sadece yazılı brifle ortaya çıkan tasarımlar ister istemez kendini tekrar ediyor ve çok benzer duruyorlar aradaki ustalık farkı sadece küçük detaylarda gizleniyor ama baştada dediğim gibi bir tek logo çalışmasına 300 civarında (ki biriside bana ait) taslak gelirse kaliteli olanı neye göre ayrıştıracaklar merak ediyorum o yüzden artık kullanmıyorum idemamayı.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
idemama, idemama.com