bunu corelde nasıl yaparım?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - bunu corelde nasıl yaparım? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar küçük basit bir kitapçık hazırlıyorum. Fakat örnekte gösterdiğim şekilde birşey yapmak istiyorum. Corel'i yeni yeni öğreniyorum yardımcı olabilecek birisi var mı...

di_devin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

di_devin

Webmaster / Denizli

Alt 26-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar küçük basit bir kitapçık hazırlıyorum. Fakat örnekte gösterdiğim şekilde birşey yapmak istiyorum. Corel'i yeni yeni öğreniyorum yardımcı olabilecek birisi var mı bunu corelde nasıl yaparım?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zafografi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafografi

Grafiker / Manisa

Alt 29-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
başlıkları sadece döndürerek yapabilirsin. alt alta olan satırları da artistik metin olarak yazıp sol duvarda alttan beşinci butonun içinde envelope seçeneği ile yapman gerekiyor.
biraz kurcalarsan bu butonun çalışma mantığını çözebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
graficator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficator

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2013 #3
envelope sekmesine ihtiyaç duymadan da yapabilirsin.
şöyle; önce yazının nasıl bir kavisle aşağı ineceğini belirlemen gerek. o şekli çizmelisin ama uçlarını birleştirmen şart. sonra F8 tuşuna basarak text sekmesini aç.
çizmiş olduğun kavisli kutunun herhangi bir yerine F8 seçiliyken tıkla.
ekranda durum değişecek ve kavisli kutu içinde kesik çizgili bir görüntü gelecektir.
yazıyıda sağa dayalı yaptın mı sanırım istediğini elde edeceksin
Bu mesajdan alıntı yap