Bunu Nasıl Yapabilirim?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bunu Nasıl Yapabilirim? Sponsorlu Bağlantılar Aşağıdaki Fotoğraftaki Gibi Arka Plan Buğulayıp Kişiyi Daha Belirgin Hale Nasıl Getirebilirim?...

Bunu Nasıl Yapabilirim?
pars_54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pars_54

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Dosya23

Bunu Nasıl Yapabilirim?

Alt 12-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki Fotoğraftaki Gibi Arka Plan Buğulayıp Kişiyi Daha Belirgin Hale Nasıl Getirebilirim?

Bunu Nasıl Yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle başlığınız yanlış onu söyleyeyim başlık açmak ile ilgili kuralları iyi okuyun.
Sorunuza gelince; adamı lasso tool ile seçtikten sonra sağ tıklayıp feather değerine 1 veya 2 verin, daha sonra gene sağ tıklayıp select inverse ya da katman saydamını seç diyerek bulanıklaştırmak istenilen yeri seçin, sonrasında filter menüsündeki blur seçeneklerinden size uygun olanını uygun değerleri vererek uygulayın
Bu mesajdan alıntı yap

pars_54

Alt 12-06-2011 #3
Öncelikle başlığınız yanlış onu söyleyeyim başlık açmak ile ilgili kuralları iyi okuyun.
Sorunuza gelince; adamı lasso tool ile seçtikten sonra sağ tıklayıp feather değerine 1 veya 2 verin, daha sonra gene sağ tıklayıp select inverse ya da katman saydamını seç diyerek bulanıklaştırmak istenilen yeri seçin, sonrasında filter menüsündeki blur seçeneklerinden size uygun olanını uygun değerleri vererek uygulayın
Ben Fazla Photoshop Bilmiyorum Yeni Başladım Diyelim Daha Doğrusu...
Şu Dediğiniz Şeylerin Yerlerini Ve CS4'e Göre Yazarsanız 10 Numara Olur :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetabas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetabas

Öğrenci (Grafik) / Denizli

Alt 12-06-2011 #4
photoshopu açtığınızda ekranın sağ tarafında araçlar var.yukarıdan 3.sü lassa tool dur.fareyi zaten üzerinde bekletince lassatool diye yazar. bu araçla adamı seçin seçimi tamamlayın sonra sağ tık feather a 1 değerini verin ok deyin .sonra "shift ctrl I" ya basın .en yukarıdaki menüden filter bulur da değerleri oynayın bukadar basit
Bu mesajdan alıntı yap

pars_54

Alt 12-06-2011 #5
Çok Sağolun Hallettim Bunu Nasıl Yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap