bunu nasıl yapabilirim

Deneme Çalışmalar - bunu nasıl yapabilirim Sponsorlu Bağlantılar slm kusura bakmayın burada acemiyim,konuyu nereye açacağımı bilemedim.acaba bu sitedeki kategoriler kısmını nasıl yapabilirim.bi kaynak yada kod paylaşırsanız sevinirim.saygılar... www(.)aorhan(.)com...

bunu nasıl yapabilirim
time0n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Dosya23

bunu nasıl yapabilirim

Alt 24-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm kusura bakmayın burada acemiyim,konuyu nereye açacağımı bilemedim.acaba bu sitedeki kategoriler kısmını nasıl yapabilirim.bi kaynak yada kod paylaşırsanız sevinirim.saygılar...

www(.)aorhan(.)com
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bilalbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilalbulut

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir WordPress teması.Direkt olarak temanın ismini , site sahibine mail atarak sorabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 24-12-2012 #3
html,css ve javascripti iyi bilmek gerek basit bir menü. Bir tane örnek hazırladım.

http://www.emrecetiner.com.tr/ornek/ornek-menu.zip

İyi Çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 25-12-2012 #4
ilginize çok teşekkür ederim.ancak sizin kadar bilgi sahibi olmadığım için wordpresste sidebar üzerine bir metin bileşeni atayıp içine kodları yapıştırmaktan başka bişey gelmez elimden.o yüzden mümkünse sizlerden kod rica ediyorum.

tşk ederim attım zaten ama cevap alamadım daha...
Bu mesajdan alıntı yap
ezelsude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezelsude

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2012 #5
BENDE çalışmalarımı yayınlayamıyorum konu açamıyrum bana bir yardım ltfeen.. bende yeniyim..
Bu mesajdan alıntı yap

time0n

Bilg. Teknikeri / Manisa

Alt 25-12-2012 #6
@ ezelsude:

anasayfaya girin,sol tarafta kategorilerde ortalarda kişisel çalışmalar sekmesini tıklayın,oradan altında bulunan serbest çalışmalar sekmesini tıklayın,daha sonra sayfanın hemen hemen tam ortasında yeni konu butonunu göreceksiniz.tıklayın ve başlığınızı yazıdktan sonra alt kısma çalışmalarını ekleyip yayınlayabilirsiniz.kelin merhemi olsa... sözüne inat bunu nasıl yapabilirim umarım yardımcı olabilmişimdir.birileri de bana yardım etsin lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap