Bunu Nasıl Yapabilirim?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bunu Nasıl Yapabilirim? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Ben Böyle Bir Tasarım Yapmak İstiyorum Olmuyor.Bire Bir Aynısı Olacak Ortak Olduğum Sitedeki Adminlere Sözüm Var Dün Saat 17:00'dan Sabah 05:00'a Kadar Uğraştım Olmuyor Acil Lazım. Yapılmak ...

Bunu Nasıl Yapabilirim?
Preyml isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Preyml

Hiç Biri / İstanbul

Dosya23

Bunu Nasıl Yapabilirim?

Alt 21-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Ben Böyle Bir Tasarım Yapmak İstiyorum Olmuyor.Bire Bir Aynısı Olacak Ortak Olduğum Sitedeki Adminlere Sözüm Var Dün Saat 17:00'dan Sabah 05:00'a Kadar Uğraştım Olmuyor Acil Lazım.

Yapılmak İstenen:
Bunu Nasıl Yapabilirim?

Yapılan:
Bunu Nasıl Yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Riddick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Riddick

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 24-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba***

FORUM KURALLARINI OKUMALISINIZ. AKSİ TAKDİRDE UZAKLAŞTILACAKSINIZ.

Grafik tasarım işi istek mesajları:

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.

* Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
* Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
* Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu işveren ilanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.
Bu mesajdan alıntı yap