Bunu Nasıl Yapabilirim

Photoshop Dersleri - Bunu Nasıl Yapabilirim Sponsorlu Bağlantılar öncelikle merhaba arkadaşlar şöyle nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim =):smile: Yazı efekti ve arka plan ben kestiğim zaman kenarlar beyaz gibi kalıyor cs2 ye göre ...

Bunu Nasıl Yapabilirim
Noxit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Noxit

Öğrenci (Grafik) / Tekirdağ

Bunu Nasıl Yapabilirim

Alt 27-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

öncelikle merhaba arkadaşlar şöyle nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim =):smile:

Yazı efekti ve arka plan ben kestiğim zaman kenarlar beyaz gibi kalıyor cs2 ye göre anlatırsanız sevinirim Bunu Nasıl Yapabilirim

Bunu Nasıl Yapabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 27-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resmin üzerine PC ye göre aardwark fontu kullanarak yazının yaz gerekli ölçülendirmeyi yap. sağ tuş ile blending option odan altlarda pattern overlay tıkla okey de ilk adımı tamamladık. Daha sonra yazıyı çoğalt altta kalan layere efectklerden radial blur ver
Bu mesajdan alıntı yap
Noxit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Noxit

Öğrenci (Grafik) / Tekirdağ

Alt 28-08-2010 #3
resimli anlatsan iyi olmazmıydı yahu ?? =)
Bu mesajdan alıntı yap
ulashkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 28-08-2010 #4
Resimli anlatıclak bir durum yok yazıyı yaz 1 kere layeri kopyalı kopya layerdeyken
Filter>Blur>Radial Blura gir ve ordan kafana göre ayarlar yap
Bu mesajdan alıntı yap