Bunu nasıl yapabilirim ? Web Dizayn.

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Bunu nasıl yapabilirim ? Web Dizayn. ...

CCCinici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CCCinici

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://ressim.net/8/out.php/i5254772_nasil.jpg-k

Selamlar arkadaşlar,
uzun zamandır merak ettiğim bir konu var. Ancak nasıl yapıldığını ya da isminin ne olduğu hakkında bir bilgim olmadığından arayamadım da. Neyse ki Grafikerler var Bunu nasıl yapabilirim ? Web Dizayn. Bu kadar yıkalama yağlamadan sonra soruya gelelim.

Ekteki resimde de görüldüğü üzre, bir oyun kumandası ile tank resmi var,ancak forumun bloğunun üzerine konduru vermişler.Bir yardım arkadaşlar
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selmacel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selmacel

Ressam / Ankara

Alt 25-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dreamweaver kullandığını farzediyorum. Anasayfanın da index.html olduğunu (forum scripti ise atıyorum top.php)

Dreamweaver layout modundayken sol üstte "draw layer" ı tıkla ve göz kararı sayfanın neresine gelecekse oraya istediğin ölçüde bir kare çiz. Tank fotoğrafında olduğu gibi dekupeli herhangi bir objeyi (png olmalı) insert / image sekmesinden ekle ve kaydet. önizleme yap, tam olarak hangi noktada duracağını kestirmen biraz zor olacaktır hepsi o.
Bu mesajdan alıntı yap
CCCinici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CCCinici

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 30-11-2011 #3
Yardım için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
leventelpen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventelpen(53)

Karikatürist / İstanbul

Alt 22-12-2011 #4
Tank resmi, transparent png,