Bunu nasıl yapmış olabilirler ?

Nakış Programları - Bunu nasıl yapmış olabilirler ? Sponsorlu Bağlantılar Wetransfer arkaplanını gördüm de çok beğendim merak ettim nasıl yapılmış bu görsel bilen var mı acaba ?...

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Dosya23

Alt 11-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Wetransfer arkaplanını gördüm de çok beğendim merak ettim nasıl yapılmış bu görsel bilen var mı acaba ?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshopla yapılması zor bir çalışma değil.
Sanırım siz bunu gerçekten nakış zannettiğiniz için bu bölümde sordunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 18-12-2014 #3
Hayır dijital ortamda hazırlandığını biliyorum, bu tür çalışmaları yapan nakışçıların kullandığı özel bir programla falan yapılmış olabilir mi diye buraya konuyu açtım. Bunu nasıl yapmış olabilirler ?
Bu mesajdan alıntı yap
kerso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2015 #4
nakis programlarinda deseni cizince, 3D gorunum ozelligi ile buna cok benzer gorunumu yani makineden cikacak olan desnei bilgisayarda gorebilirisiniz.

Tekrar edeyim, normal desen yapilan programla deseni ciziyorsunuz, sonra gercekci gorunum secenegi olur programlarda. Bununla desenin dikildikten sonraki gercek halini goruntuleyebiliyorsunuz.

Ornegin EOS 3 adinda nakis progrmai buna benzer gorunum verebilir cok rahat. Wilcom ES 2006 vardir eskilerden sayilir, onlarca nakis programi var, bir cok yeni program da var. Hemen hemen hepsi yapar. Onlarca farkli dikis nakis turunde cizebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
dstr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dstr

Grafiker / Antalya

Alt 10-09-2017 #5
bu nakış değil triko desen tasarlama programı
Bu mesajdan alıntı yap