Bunu Püf Noktası Yokmu ?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Bunu Püf Noktası Yokmu ? ...

Bunu Püf Noktası Yokmu ?
WeSLey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeSLey(24)

Grafiker / İstanbul

Bunu Püf Noktası Yokmu ?

Alt 03-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Elimde Bir Tane İş Var Gürcüce bunu penden başka yolu yokmu sizce

Bunu Püf Noktası Yokmu ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 03-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çoklu dil desteğini bilgisayarınıza yükleyiniz, gürcü dilinin karakterini arabic wb olabilir hangi alfabe bilmiyorum. alfabeyi windowsa yükleyin ve fontunu fonts klasörüne atınız daha sonra wordde ya da corel'de dil seçeneğinizi o alfabe ile değiştiriniz. bu sayade klavyede o alfabeye gelen karşılık ile yazdığınız yazıları karakteri gürcüce tanımladığınız font yapınca yazabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
vektör isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vektör

Grafiker / Konya

Alt 04-01-2012 #3
anladığım kadarıyla bu font değil, el yazısı. bunu net bir şekilde çıkarmak istiyorsun. belgenin orjinali sen de ise s/b olarak yüksek çözünürlükte tara, ps de s/b değerlerini artır (Ctrl+L ve image-adjusment-contrast) daha sonra corele alarak trace ile vektör yap.

pen kullanımında pratik isen bu yöntem işini biraz olsun kolaylaştırabilir. pen outline değerini artır, çizimi tamamladıktan sonra ctrl+shift+q ile outline kısmı dolgu haline getirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
WeSLey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeSLey(24)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2012 #4
Saolun Beyler İşi Cizdim Bir Dahakinde Dediklerinizi Uygulıcam
Bu mesajdan alıntı yap