Bunu yapmayı beceremedim :S Yardımcı olurmusunuz lütfen

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bunu yapmayı beceremedim :S Yardımcı olurmusunuz lütfen ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

R E D bölümleri ayrı ayrı yapılmış her biri içinde farklı modeller kullanılmış.Buraya kadar tamam ancak parçalar içinde yani R veya E veya D bölümlerinin içinde modellerin olduğu yerde bi ışık oyunu yapılmış ve ben ne ettiysem bu tonu yakalayamadım.Farklı renk katmanlarını karıştırmaya çalıştım silgi yoluyla gene yolmadı gradident denedim yine olmadı.Nasıl tutturabilirim bunu?İçindeki detaylar değil sadece ışık sarı ve kırmızı tondaki ışık efektlerinin kullanımından bahsediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratcdemirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratcdemirci

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O efekti yeni bir layer oluşturduktan sonra brush paletinden seçeceğin yumuşak bir brush ile bir çizgi çiz ve biraz blur uygula. Daha sonra opacity değerini düşürerek modunuda color yap. Bunu yapmayı beceremedim :S Yardımcı olurmusunuz lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 19-10-2010 #3
red harflerinin içine onlar yerleştirilmemişte siyahlar sonradan eklenmiş gibi düşün olayı hemen çözeceksin Bunu yapmayı beceremedim :S Yardımcı olurmusunuz lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-10-2010 #4
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.Ancak ben derdimi anlatamamışım sanırım Bunu yapmayı beceremedim :S Yardımcı olurmusunuz lütfen
Benim söylemek istediğim harf içindeki materyal efektleri değil harf içindeki renk tonlaması.sarı ve kırmızılı bir renk tonlaması uydurulmuş ben ondan bahsediyordum Bunu yapmayı beceremedim :S Yardımcı olurmusunuz lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 26-10-2010 #5
tamam söylediğini şimdi anladım pardon. bu işlem uzun sürer normalde ama sana yöntemini anlatıcam. bruce wills resmini aç siyah beyaza çevir yani desature yap sonra yeni layeri kırmızıya boya ve modu overlay. sonra yeni bir layer daha aç ve brushla bazı yerlere sarı kondur modunu overlay yap. bu sadece yöntemi
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-11-2010 #6
Layeri kopyalayıp Lighting Effect uygula efeck renklerini sarı ve kırmızı ayarla opacity değerini düşür sanırım yeterli olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2010 #7
filter-distord-lens ve gradient menulerini kullanman lazim..
Bu mesajdan alıntı yap