Bunun kodunu bilen var mı?

Web Tasarımı - Bunun kodunu bilen var mı? ...

nakupenda555 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nakupenda555

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 06-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Bu sorduğum uygulamayı hemen hemen çoğu site artık uygulamakta. Herhangi bir fotoğrafa tıklandığında aynı sayfa üzerinde büyük hali gözüküyor. Nasıl yapıldığını merak ediyorum. Eğer kodunu bilen varsa veya nasıl yapıldığını bilen biri bunu bana anlatabilir mi? Mesela bu sitede .................................................. .................................................. .................................................. ................. ATATÜRK'ün resmine tıklandığında tam sayfa gösteriyor. İnşallah anlatabilmişimdir....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 06-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
jquery colorbox ile yapılmış
http://colorpowered.com/colorbox/ linki bu
Bu mesajdan alıntı yap
alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 06-10-2011 #3
jquery uygulaması, web sayfanın tasarımını yapmışsan kütüphaneden java ile çağırabilirsin hepsi bu. kod bilgin yoksa çok az uğraştıracaktır, kolay gelsin. sorun olursa yardımcı olabilirim yine..
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 06-10-2011 #4
kaynak koduna bakınca fancybox olduğunu gördüm ama değişen pek bir şey yok Bunun kodunu bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

nakupenda555

Alt 08-10-2011 #5
Benim pek fazla kod bilgim yok. Kodları nerelere yerleştirebileceğimi de pek bilmiyorum. Bi programla bunu yapabiliyorum fakat sağ alt köşede (deneme sürümü olduğu için) reklamı çıkıyor. Onu da bir türlü yok edemedim. Ben sitelerimi sadece Adobe flashla yapıp dreamweaver da yerleştiriyorum. Çok güzel bir uygulama aslında. eğer bunu yapmakta zorlanırsam sizden mutlaka yardım isteyeceğim. İlginize ve yardımlarınıza teşekkür ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

nakupenda555

Alt 08-10-2011 #6
Aynı kod uygulaması bu .................................................. ..... sitede de var. Bana bunun kaynak kodundan sadece kodunu seçip veremez misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap