Burak Aydos- Bize erkek adam derler

Müzik Videoları - Burak Aydos- Bize erkek adam derler Sponsorlu Bağlantılar Burak Aydos - Bize erkek adam derler [YOUTUBE] Yanlış dönemde doğmusum ben yaaa::S:S D...

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Burak Aydos - Bize erkek adam derler

[YOUTUBE]

Yanlış dönemde doğmusum ben yaaa::S:SBurak Aydos- Bize erkek adam derlerD

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 08-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel... cidden güzel... racona ters düşmemek lazım. Burak Aydos- Bize erkek adam derler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-12-2007 #3
Çok güzel Peymane Burak Aydos- Bize erkek adam derler Birşey demiyorum, Aşka yer yok raconda dediğin gibi =)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
burak aydos