Burç Atak Mühendislik Logo çalışması

Logo Tasarımları - Burç Atak Mühendislik Logo çalışması ...

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba. bir müşterimize logo yaptım. ama çok kararsızım. resimde de göreceğiniz üzere 9 tane logo var. elbette müşteriye bunların hepsini göstermiyeceğimBurç Atak Mühendislik Logo çalışması zaten 3 tanesi aynı ama renkli. şimdi hazır siz bakıp yorum yaparken bir de soru sorayımBurç Atak Mühendislik Logo çalışması maksimum 2 renk kullanmam gerekiyor. kararsız kaldım. bazı logoları hem tek hem çift renk kullandım. sizce tek renk mi çift renk mi olsun? bu arada renk seçeneğim pek yok denebilir. kesinlikle lacivert olmak zorunda iki renk olursa onu istediğim gibi kullanabilirim Burç Atak Mühendislik Logo çalışması yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar. pazartesiye 3 tanesini seçip sunmak istiyorum. daha bu işin kurumsal kimliği varBurç Atak Mühendislik Logo çalışması

bu arada yazmayı unumuşm 5 ve 6 yı beraber düşündüm. yani tek amblem kullanırken 6 numara ikisini bir arada kullanacapım zaman 5 numara gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3 numara fena değil ama A harfine benzeyen şeklin üstüne gelmiş yazılar ve çirkin duruyor. Bence o şeklin sağ tarafındaki uzantıyı yarıdan kes böylece B harfi kurtulmuş olur.
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-09-2009 #3
3 numara fena değil ama A harfine benzeyen şeklin üstüne gelmiş yazılar ve çirkin duruyor. Bence o şeklin sağ tarafındaki uzantıyı yarıdan kes böylece B harfi kurtulmuş olur.
evet haklısın hiç düşünmemiştim kesmeyi keserek bi deneyeyim nasıl duracakBurç Atak Mühendislik Logo çalışması

dediğin şekilde düzenledim gerçekten daha hoş durdu bence de. diğer arkadaşların fikirlerini de bekliyorumBurç Atak Mühendislik Logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 11-09-2009 #4
4 numara güzel bence,2. renk olarak da gri düşünebilirsin kolay gelsin Burç Atak Mühendislik Logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ShellByMrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ShellByMrt

Grafiker / Manisa

Alt 11-09-2009 #5
bence vaktin varsa sıfırdan birşeyler dene.
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-09-2009 #6
Bu seceneklerın arasında 4 numara derım..ama zaman sorunun yoksa bırkac alteratıf daha yapmanı onerırım.basarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-10-2009 #7
ilginiz için teşekkürler arkadaşlar. tam yenib rişeyler çizmeye karar vermiştim ki şirket içinde birşey duydum ve vazgeçtimBurç Atak Mühendislik Logo çalışması söylemeye bile utanıyorum sebebini yakıştıramayıorum yani o sebeple 3 numaralı logo beğenildi ve kurumsal kimlik olarak uygulandı.
Bu mesajdan alıntı yap