"Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor

Logo Tasarımları - "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor Sponsorlu Bağlantılar Fast food devinden sürpriz bir rebranding atağı. Burger King Amerika’nın Twitter hesapında yazılanlar doğruysa, 60 yıllık fast food devinin adını Fries King olarak değiştirmesi gündemde. Yeni ürünü olan ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fast food devinden sürpriz bir rebranding atağı.

Burger King Amerika’nın Twitter hesapında yazılanlar doğruysa, 60 yıllık fast food devinin adını Fries King olarak değiştirmesi gündemde.

Yeni ürünü olan tırtıklı kesilmiş ve normal patates kızartmasından yüzde 30 daha az kalori oranına sahip Satisfries‘ın tanıtımı yapmak isteyen Burger King sosyal medyada, reklamlarda, hatta restoranlarda bile yeniden markalaşmaya girişti. Fast food zincirinin bir başka arzusu da tüketici odağını, son yıllarda markanın tek alametifarikası haline gelmiş Whopper hamburgerinden kaydırarak yeni ürüne çevirebilmek.

Markanın resmi Facebook hesabındaki adı hala Burger King olarak kalsa da, Amerika’daki bazı restoranların tabelaları ve içecek kutularındaki logolar Fries King şeklinde değiştirildi.

Alıntıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merak etmiyor değilim hani "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor)) Türkiye'ye ne zaman gelicik ? Gelirse benimle denemek ister misin ? Soruları daha fazla çoğaltabilirim "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor

Bilgilendirme için çok mersi şekerim "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2014 #3
Merak etmiyor değilim hani "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor)) Türkiye'ye ne zaman gelicik ? Gelirse benimle denemek ister misin ? Soruları daha fazla çoğaltabilirim "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor

Bilgilendirme için çok mersi şekerim "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor
Aa! bende şeyi merak ediyorum aslında, bu tırtıklı patatesler parmaklarımın ucunda nasıl duracak onu merak ediyorum..
Böyle dalgalı bi duruş sağdan soldan nefis görüneceği kesin "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor Ha bir de dilimi gıdıklar mı onu merak ediyorum "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor öhüm neyse uzatmıyorum "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor

Evet en kısa zamanda deneyelim bence "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor

Ah! rica ederim bebeğim ne demek, amacımız kamuoyunu bilinçlendirmek..
Doğuştan verdiler bu görevi bana "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor ebem sağolsun "Burger King" adını "Fries King" olarak değiştiriyor
Bu mesajdan alıntı yap