Burger logo çalışması

Logo Tasarımları - Burger logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar Düşünce aslında biraz müşteriye ait kaba taslak biraz kağıda çizdi.Bende böyle birşey yaptım....

Burger logo çalışması

Burger logo çalışması

Alt 16-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Düşünce aslında biraz müşteriye ait kaba taslak biraz kağıda çizdi.Bende böyle birşey yaptım.

Burger logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhangenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhangenc

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 16-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sağ alttaki arkadaki elips kırmızı olsa daha iyi olacak sanki..
emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2009 #3
teşekkürler.Fazla renk alternatifi sunmak istemiyorum.Çünkü çok zor seçim yapılıyor Burger logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
gem@il isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / Konya

Alt 16-05-2009 #4
çalışmanızı görünce aklıma bir fikir geldi paylaşmak istiyorum burgerin üstündeki yazıyı diş ısırıgıymış gibi oluşturarrak ortasına koyarsan daha espirili ve sevimli olur gibi gelio... yazı karakterindede biraz oynamalar yapabilirsen belirli bi hatta gitmemeli bence
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 16-05-2009 #5
Tasarım olarak iyi bence. Helede bir fast foodcu için düşünülecek olursa oldukça iyi. Benim takıldığım nokta isim olduBurger logo çalışması) biraz komiğime gitti. Ekmek arası murat gibi bir düşünce uyandırdı içimdeBurger logo çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 16-05-2009 #6
Güzel çalışmalar, fena değil. gmail'in dediği gibi bir espri uygulanabilir, hoş da olur tabiki ama bence yazıya değil arka fondaki elips daireye (zannedersem burgeri anımsatması için konuldu) daha çok yakışır. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2009 #7
çalışmanızı görünce aklıma bir fikir geldi paylaşmak istiyorum burgerin üstündeki yazıyı diş ısırıgıymış gibi oluşturarrak ortasına koyarsan daha espirili ve sevimli olur gibi gelio... yazı karakterindede biraz oynamalar yapabilirsen belirli bi hatta gitmemeli bence
düşünce ve yorum için teşekkürler.Dediğiniz gibi gerçekten espirisi daha iyi olabilir.

Tasarım olarak iyi bence. Helede bir fast foodcu için düşünülecek olursa oldukça iyi. Benim takıldığım nokta isim olduBurger logo çalışması) biraz komiğime gitti. Ekmek arası murat gibi bir düşünce uyandırdı içimdeBurger logo çalışması)
Yorum için teşekkürler.İnan ben ilk duyduğumda gülmemek için kendimi zor tuttum Burger logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2009 #8
Düşünce güzel olmuş, ben birinci diyorum kırmızı rengin olması daha bi güzellik katmış fazla yoruma gerek yokBurger logo çalışması emeğine sağlık ben beğendim.(arkadasın dediği gibi isim tuhaf duruyBurger logo çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2009 #9
Teşekkürler valla tasarım bana aitte ismi ben bulmadım Burger logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2009 #10
Eline sağlık başarılı çalışmalar
ama biraz estetik ve çekicilik katmalısın ısırılmış burger fikri güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links