burgerturk bazı lezzetler başınızı döndürür

Afiş Tasarımı - burgerturk bazı lezzetler başınızı döndürür Sponsorlu Bağlantılar...

delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MeRtCaNkAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeRtCaNkAn

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 07-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
süper olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
duman26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duman26

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 10-07-2010 #3
güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Güneşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Güneşş

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-07-2010 #4
Düşünce,tasarım ve slogan güzel.fakat şu kırmızı beyaz damalı zemin çok gözümü alıyor.Daha sade olabilirdi.Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-07-2010 #5
Düşünce iyi uygulama dehşet vericiburgerturk bazı lezzetler başınızı döndürür. Bu çalışma tek bir görevini yerine getircektir o da eğer bakıp da anlamaya çalışan olursa başı döncektir. Ve bir anket yapılsa insanlar çalışmadaki sloganın yanlışlıkla ters konduğunu söyleyecektir.

Afişin görevi bir duygu, düşünce ya da olayı insanlara taşımaktır. Bunu yazı yada görselle yaparsınız bakanın da özellikle bu ticari bi işse olayı hemen kavraması lazımdır.

Yani afişin temel tanımı üzerinden gidersek yanlış bir uygulama. Tekrar elden geçmeli.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 13-07-2010 #6
Düşünce iyi uygulama dehşet vericiburgerturk bazı lezzetler başınızı döndürür. Bu çalışma tek bir görevini yerine getircektir o da eğer bakıp da anlamaya çalışan olursa başı döncektir. Ve bir anket yapılsa insanlar çalışmadaki sloganın yanlışlıkla ters konduğunu söyleyecektir.

Afişin görevi bir duygu, düşünce ya da olayı insanlara taşımaktır. Bunu yazı yada görselle yaparsınız bakanın da özellikle bu ticari bi işse olayı hemen kavraması lazımdır.

Yani afişin temel tanımı üzerinden gidersek yanlış bir uygulama. Tekrar elden geçmeli.

Kolay gelsin.
şubelerdeki ürün bazlı çalışmaların dışında hazırladığım dikkat çekici konseptlerden biri bu çalışma. satış amaçlı bir çalışma olmadığı için sadece dikkat çekmek için hazırlanan bir konsept. başlarını döndürebilirsek ne ala burgerturk bazı lezzetler başınızı döndürür yorumun için teşekkürler iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
rohatberzan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rohatberzan

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 17-07-2010 #7
merhaba arka duvar kagidini bana yollayabilirmisiniz adresim

tessekurler
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 18-07-2010 #8
merhaba arka duvar kagidini bana yollayabilirmisiniz adresim

tessekurler
iletişim bilgilerini paylaşmak yasak sanırım arka duvar kağıdından kasıt karelerden oluşan desen mi ? sarmal şekline dönüştürülen kısımdan mı yoksa düz halinden mi bahsediyorsunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-07-2010 #9
şubelerdeki ürün bazlı çalışmaların dışında hazırladığım dikkat çekici konseptlerden biri bu çalışma. satış amaçlı bir çalışma olmadığı için sadece dikkat çekmek için hazırlanan bir konsept. başlarını döndürebilirsek ne ala burgerturk bazı lezzetler başınızı döndürür yorumun için teşekkürler iyi çalışmalar

Amaca Hizmet Etmiş Bence Elinize Sağlık. Ben de Logoya Takıldım Belki de Çok Şey Anlatıyor Ama Ben Bir Şey Anlamadım, Dünya var ve Yuvarlak Değil, Birde İsim. Logo Calışması Yapılmalı Firmaya, Telkin Edin Lütfen Bu Konuya =>
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2010 #10
Amaca Hizmet Etmiş Bence Elinize Sağlık. Ben de Logoya Takıldım Belki de Çok Şey Anlatıyor Ama Ben Bir Şey Anlamadım, Dünya var ve Yuvarlak Değil, Birde İsim. Logo Calışması Yapılmalı Firmaya, Telkin Edin Lütfen Bu Konuya =>
Firma logosu revize ediliyor hukuksal problemler sebebiyle ama ne yazık ki firmayı logo ve isim konusunda özgün bir çalışma yapmaya ikna edemiyoruz burgerturk bazı lezzetler başınızı döndürür

yorum için teşekkürler iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları