Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan!

Afiş Tasarımı - Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan! Sponsorlu Bağlantılar Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan! / Want to free your nose? Use Nasonex! Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir....

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan! / Want to free your nose? Use Nasonex!

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eahhhhh paylaşım için teşekkürler volkan düşünce güzel bir okadarda iç gıcıklayıcı...Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan!
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2008 #3
Burnun tıkanması evet böyle anlatılabilinir de tuhaf oluyor insan. Yok yine de söz. Daha iyisini düşünemiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 21-10-2008 #4
yanlız burunlar hep aynı tip. temelin burnu olsaydı acaba neyle kapatacaklardı. muhtemelen çanak anten falanBurnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan!
paylaşım için sağol
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 22-10-2008 #5
Düdüklü tencere kapağıyla kapatmışlar ya Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan! peki fazla bacınçta noluyor???Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan!D

Çok güzeller çooookk...

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2008 #6
Düdüklü tencere kapağıyla kapatmışlar ya Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan! peki fazla bacınçta noluyor???Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan!D

Çok güzeller çooookk...

Teşekkürler...
Ne diye düştün basıncın derdine?... Zaten tuhaf ediyor insanı. Basınçtan nasibini alan insanın yanında olmadığım ve bu sorunun cevabını asla öğrenemeyeceğim için memnunum kendi adıma.
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 22-10-2008 #7
Ne diye düştün basıncın derdine?... Zaten tuhaf ediyor insanı. Basınçtan nasibini alan insanın yanında olmadığım ve bu sorunun cevabını asla öğrenemeyeceğim için memnunum kendi adıma.
Oooyy kıyamam canım yaBurnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan!

Aslında basıncı yazarken, annemin bana düdüklü tencere kullanmayı öğrettiği zamanlar geldi aklıma, ufacıktım, tencere ses çıkarınca "Anne ne oluyor" demiştim. Ordaki basınç durumu geldi aklımaBurnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan! diğer durumla ilgili bir hayal gücüm yok Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan! olsunda istemem Burnunu özgür bırakmak istermisin? Nasonex'i kullan!
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
burnunu, bırak, bırakmak, istermisin, kullan, nasonexi, özgür