büromuzun web sitesi için yaptığım logolar Bilgi İşlem Eğitim Müdürlüğü

Logo Tasarımları - büromuzun web sitesi için yaptığım logolar Bilgi İşlem Eğitim Müdürlüğü Sponsorlu Bağlantılar Aeğerli arkadaşlar şubemizin bürosuna ait web sitesi yapılacak bu web sitesi için üstlerim benden logo istediler. Yapmış olduğum logoları, siz profosyonel grafikerler, değerlendirirmisiniz. şimdiden kıymetli vaktinizi ayırdığınız için ...

mitturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mitturk

Eğitimci / Bolu

Alt 20-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aeğerli arkadaşlar şubemizin bürosuna ait web sitesi yapılacak bu web sitesi için üstlerim benden logo istediler. Yapmış olduğum logoları, siz profosyonel grafikerler, değerlendirirmisiniz. şimdiden kıymetli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

logo1:

logo2:

logo3:

logo4:

logolardan da anlaşılacağı üzere amatör bir kişiyimbüromuzun web sitesi için yaptığım logolar Bilgi İşlem Eğitim Müdürlüğü profosyonellerin görüşlerine çok ihtiyacım var. teknik değerlendirmelerinizi bekliyorum.

umarım çok berbat bir çalışma olmamamıştır.:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 20-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk logoyu tercih edin derim ama düz bir font kullanın
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
illustrasyonist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illustrasyonist(42)

Ressam / İzmir

Alt 20-05-2009 #3
Logo 2 yazan bence daha iyi tek eksiği yazı fontu uymamış ve altına değilde sağ tarafına çalışın yazıyı.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-05-2009 #4
şimid sizce bu logolar çok fazla detaylı çok fazla effectli değilmi.Farzedelim ki kartvizit basılacak nasıl basılacak büromuzun web sitesi için yaptığım logolar Bilgi İşlem Eğitim Müdürlüğü Daha sade çalışmanız gerek.Bu kadar detaylı olmaz.Bildiğiniz bütün effectleri kullanmışsınız herhalde büromuzun web sitesi için yaptığım logolar Bilgi İşlem Eğitim Müdürlüğü Örnek kartvizit çalışmalarını incelemenizi tavsiye ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 20-05-2009 #5
Karmaşık kavram ve objelerle, birşeyler çıkartmak yerine...düşünceyi sempoze edici, basit nesnelerle anlatabilirsiniz.

Logoda anlatılmak istenen düşünce tam ifade edilememiş...Fontlar hiç uygun değil...Logo kavramı üzerine araştırma yapıp, deneme yaptıktan sonra; yeniden çalışmanızı öneririm.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #6
Başlıkta web sitemiz için demiş olmanıza ragmen.. Bu logoların sadece web sitesinde kalmayacağını sanırım herkes biliyor.. Bu çalışmalar logo değil.. Bu çalışmalar logo olamayacak kadar detaylı .. Logo olamayacak kadar çok ayrıntılı ve çok fazla obje kullanılmış.. Fontlar okunmayacak şekilde yerleştirilmiş ve hep kalın fontlar kullanılmış.. Biraz logo araştırmanızı tavsiye ederim yinede.. ellerinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
tugrulguvenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugrulguvenc

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2011 #7
logo mu bunlar afiş yada broiürmü ben çözemedim :S
Bu mesajdan alıntı yap