Bursa Gemlik Zeytini Teneke Kutu

Ambalaj Tasarımı - Bursa Gemlik Zeytini Teneke Kutu ...

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı Bekliyorum:sweating:

[COLOR="Red"]Photoshop [/COLOR]un Kankası Bursa Gemlik Zeytini Teneke Kutu Ve Ben
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

specials isimli Üye şimdilik offline konumundadır

specials

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 03-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım öncelikle caban için tebrikler ama olmamış... ağacın altındaki zeytinler çok büyük biraz daha kassan ağaç kadar olacaklarmış. sonra yeşil fon kullanmışsın zeytin yeşil diyede bu kadar dar düşünmemek gerek diye düşünüyorum. eğer firmanın logosu buysa söyle acil değiştirsinler şahsen ben böyle bir logoya sahip bir zeytinyağını kullanmam, logo bir firmanın kurumsal yapısını yansıtır diye düşünüyorum. sen bence üzerinde birazdaha çalış yada ver parasını profesyonel bişi yaptır.

bak bende bir zamanlar yapmıştım bir firma için tasarımlar belki fikrin olur..

Şişe Arka

Şişe Ön

Örnek şişeler

Bu mesajdan alıntı yap

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #3
Arkadaşım öncelikle caban için tebrikler ama olmamış... ağacın altındaki zeytinler çok büyük biraz daha kassan ağaç kadar olacaklarmış. sonra yeşil fon kullanmışsın zeytin yeşil diyede bu kadar dar düşünmemek gerek diye düşünüyorum. eğer firmanın logosu buysa söyle acil değiştirsinler şahsen ben böyle bir logoya sahip bir zeytinyağını kullanmam, logo bir firmanın kurumsal yapısını yansıtır diye düşünüyorum. sen bence üzerinde birazdaha çalış yada ver parasını profesyonel bişi yaptır.
Arkadaşım öncelikle eleşirin için teşekküler ama konumuz logoysa sen bu hazır fontun üzerine dışyansıma vererek biryere gelemezsin ayrıca hiç olmassa ben tamamını yptım sen etiket bazında tasarımlar yapmışsın yanlış anlam kötü yaptın demedim amacım polmik çıkarmakta değil .
Bu mesajdan alıntı yap
specials isimli Üye şimdilik offline konumundadır

specials

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 03-09-2008 #4
Arkadaşım öncelikle eleşirin için teşekküler ama konumuz logoysa sen bu hazır fontun üzerine dışyansıma vererek biryere gelemezsin ayrıca hiç olmassa ben tamamını yptım sen etiket bazında tasarımlar yapmışsın yanlış anlam kötü yaptın demedim amacım polmik çıkarmakta değil .

walla dostum nasıl olmuş diye sordun söyledimde anlaşılan pek eleştriye açık biri değilsin takıl sen kafana göre söylediklerimide kafana takma güzel olmuş eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 04-09-2008 #5
walla dostum nasıl olmuş diye sordun söyledimde anlaşılan pek eleştriye açık biri değilsin takıl sen kafana göre söylediklerimide kafana takma güzel olmuş eline sağlık..
Doatum yanlış anlaşıldısam pardon benim amacım seni sinir etmek veya polemik çıkarmak değil di ben de bir yorum yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #6
zeytin ağacının altına koyduğunuz zeytin taneleri havada gibi duruyo olmamış ayrıca kullandığınız zeytin ağacı net bi fotoğraf değil net bi zeytin ağacı fotoğrafı kullanmalısınız emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 04-09-2008 #7
Yorumlarınız için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
1kupabeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1kupabeyi

Hiç Biri / İstanbul

Tamamen AMATÖR

Alt 08-09-2008 #8
Çok amatör bir iş. Ne bu yaa. 4.252 x 4.252 grafik hazırlamışsın ama kullandığın fotoğraf ların çözünürlüğü,kalitesi koskoca bir sıfır. birde tamamını yaptım diyosun .neyin tamamı .mouse kullanmayı bilen herkesi grafiker oluyo zaten. aslında burada birde amatörler diye bir yer açmak gerek.ve bunungibi işler orada değerlendirilmeli.
Bey efendi bide eleştiri kabul etmiyor ençok ona kızdım zaten.. La havle..:swear:
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2008 #9
Çok amatör bir iş. Ne bu yaa. 4.252 x 4.252 grafik hazırlamışsın ama kullandığın fotoğraf ların çözünürlüğü,kalitesi koskoca bir sıfır. birde tamamını yaptım diyosun .neyin tamamı .mouse kullanmayı bilen herkesi grafiker oluyo zaten. aslında burada birde amatörler diye bir yer açmak gerek.ve bunungibi işler orada değerlendirilmeli.
Bey efendi bide eleştiri kabul etmiyor ençok ona kızdım zaten.. La havle..:swear:

lütfen uslubunuza dikkat edin... ortada bir emek var... ya saygı gösterin yada fuzuli şeyler yazıp parmaklarınızı boşa yormayın...

-----------------------------

çalışmaya gelince... bir tenekenin üzerine baskı ne kadar düzgün olabiliyor tam olarak birşey söyleyemem ama eritmeleri gerektiği gibi yansıtabilecek mi baskı kalitesi bilemiyorum... görselinizde daha yüksek bir image kullanırsanız göze hoş gelmesini sağlayabilirsiniz... ağacı küçük kullanıp tasarımı zeytinlere yönelik yaparsanız daha iyi olur kanaatindeyim... demek istediğim ağacı küçültün ve zeytinleri çoğaltıp dağınık bir şekilden ziyade birarada sunun... birde öyle deneyin isterseniz... emeğinize sağlık... saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-09-2008 #10
pcfaresi,
İlustrasyon ve tasarım yönünüzü geliştirmeniz gerekiyor. Ambalaj tasarımı aşamasını geçmeden önce uzunca bir süre, desen çizmeyi deneyin.
specials,
pcfaresine örnek göstermek istemişsiniz. Görmek isteyen zaten bu sitede kendisine bolca örnek bulur. Çalismalarınızı keşke yeni bir sayfada sergileseydiniz. Çünkü budurumda size yorum yapamiyoruz. Sayfa pc faresine aittir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bursa, gemlik, kutu, teneke, zeytini