Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği (BGTD) - Grafik Tasarım Günleri 3

Diğer İlanlar... - Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği (BGTD) - Grafik Tasarım Günleri 3 Sponsorlu Bağlantılar GRAFİK TASARIM GÜNLERİ - 3 Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği (BGTD)’nin düzenlemiş olduğu “GRAFİK TASARIM GÜNLERİ” adlı eğitim seminerleri tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftaki konu başlığımız “BURSA’DA GRAFİK ...

Konu Kapatılmıştır
Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

GRAFİK TASARIM GÜNLERİ - 3

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği (BGTD)’nin düzenlemiş olduğu “GRAFİK TASARIM GÜNLERİ” adlı eğitim seminerleri tüm hızıyla devam ediyor.

Bu haftaki konu başlığımız “BURSA’DA GRAFİK TASARIM NEREDEN NEREYE” olacak.

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği Onursal Başkanı Oğuz Dinçer moderatörlüğünde Bursa Reklamcılar Derneği Başkanı Nail Özer, Bursa Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Serdar Ömeroğulları ve Bursa Reklamcılar Derneği eski Başkanı Cüneyt Şenyavaş Bursa’da Grafik Tasarımın nereden gelip nereye gittiği hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar.

BGTD’nin ücretsiz olarak düzenlediği seminerimize tüm meslektaşlarımızı bekliyoruz.

18 Şubat 2014 Salı
Saat 18.30
Ördekli Kültür Merkez

BGTD | Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır