BURSA - GRAFİKER ve WEBMASTER

Sonuçlanan İlanlar - BURSA - GRAFİKER ve WEBMASTER ...

Yasin TÜTÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasin TÜTÜNCÜ

Eğitimci / Bursa

Alt 08-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker ve Web Tasarım Uzmanı çalışma arkadaşlarına ihtiyaç vardır.

Kendinden emin, ekip çalışmasına yatkın, ciddi, saygılı, konuşması ve diksiyonu düzgün, idealist, müşterilerle birebir diyaloglarda ikna kabiliyetini kullanabilecek ekip arkadaşları

CV: *********

Maaş + prim
Yemek
Sigorta (Sigorta ilk 3 aydan sonra yapılacaktır)
Cumartesi yarım gün
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #3
3 ay çalışsın sonra yolla yenisi gelsin. sigortadan yırt sende. 1ay yetmiyomu bi kişinin çalışıp çalışmaması zaten ilk 1 haftada anlaşılır.
volkan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkan16

Webmaster / Bursa

Alt 09-03-2010 #4
ben size freelance yardımcı olabilirim hemde sorunsuz siğorta istemem. musterilerinizide ikna ederim.yanınıza gelip konusmak isterim. bende altıparmaktayım.
Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 05-04-2010 #5
3 ay çalışsın sonra yolla yenisi gelsin. sigortadan yırt sende. 1ay yetmiyomu bi kişinin çalışıp çalışmaması zaten ilk 1 haftada anlaşılır.
Katılıyorum sana kendilerince milleti dolandırıyorlar 3 aysora biroje bitti kriz var ho hadi iş bitti ee 1 ay neyinize yemiyoru kalkmış 3 ay diyorsunuz yok bisene de bari töbeee
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-04-2010 #6
Bulunduğunuz Şehir Çorum, Bursa İçin Dergi Çıkarıyorsunuz Hem de Elit. 3 Ay Sonra Sigorta Yapacaksınız, Asgari Ücret Ödeyeceksiniz (ödenirse), Gecelere Kadar Çalışmak Lazım Diyeceksiniz ve Dergi Çıkacak, Şayet Tutmazsa Reklam Paraları Sizde Kalacak Dergiyi İptal Edeceksiniz.

Freelance Çalış(ama)mayı Tercih Ederim. Bu Yazdıklarım uyarı Gibi de Değerlendirilebilir, Birebir Tutmasada %75 i Tecrübeyle Sabittir.

Başarılar Size..
sepultura6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sepultura6

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2010 #7
sigortayı 3 ay sonra yapıcam gibi kelımler çıkan firma yaramz firmadır mutlaka reborn arkadaşın dedıgı gıbı yaparlar 1 haftada anlaşılır ne 3 ayıymış
volkan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkan16

Webmaster / Bursa

Alt 06-04-2010 #8
ben gittim görüştüm yasin beyle düşündüğünüz gibi değil orada çalışacaksınız bulunan müşterilerle siz iletişime geçeceksiniz işini siz anlatacaksınz. işin değerini siz belirleyeceksiniz. yasin bey illa orada masa sandalye bilgisayarı verecekmiş bende freelance istedim. illa gelmek gerekiyrosa sabahtan gelip programı oluşturup çalışayım dedim kabul etmediler.
kblyglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kblyglr

Webmaster / Bursa

Alt 18-07-2010 #9
2 aylık boş vaktim var eğer uygun ise, 2 ay için ofis bazlı çalışabilirim.
ÖM gönderemiyorum, ilgilenirseniz eğer lütfen mail gnderiniz.