Bursa Hosting logo çalışmaları !

Logo Tasarımları - Bursa Hosting logo çalışmaları ! ...

Hassen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hassen(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Neden bu kadar çok? Güzeller... ama bu kadar çok olması fena bir şey; alakasız olduğum halde hangisi acaba oldum... firma sahibi ne düşünecek bakalım? sondan 4. Sanırım bana hitap ederdi.. gerçekten sanıyorum, emin değilim aklım karıştı çünkü...
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #3
valla uzulerek yorum yapıyorum ama cogu hazır psd gıbı geldı cunku logolar arasında bazılarında acayıp ucurumlar var cızım olarak eger degıllerse guzel basarılar
Bu mesajdan alıntı yap

Hassen(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #4
Arkadaşlar x forumda bursa hosting adına bir yarışma düzenlendi, bu logolar ile bende katıldım, tabii logolar arasında zaman farkı var, yani 4 gündür logo atıyoruz fakat ne yazık ki... kazanamıyacağım herhalde rakipler çok çetin :sadsmile: logolar corel draw ile çizildi photshop ile renk dengesi ayarlandı...!
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #5
bukdar komık bısey olabılırmı ya dedıgın yarısmanın ödülü 50 milyon ve yapılan logolar 50 mılyonun 5 10 katı degerınde degerinde ama yapanlar okdar ugrasıp gunlerce onları yapıyorlar ya 50 mılyona rahatca satabılıyorlar ! bukadar bılgısızlık bukadar ınsanları kandırma olabılırmı. sonuncu yorum sayfaya baktıgınızda googlefan sıtesınde 50 mılyon ıcın yapılan logoları gorunce gercekten aglancak halımıze guluyorum. o logoların hepsini tek tek bulurum altında company name yazısıyla ama harbiden degmez ya...

link: *********************
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #6
Yani siz 50 YTL için mi bu kadar çabaladınız? Adamlar belli ki logo istemişler, fiyatlar olmamış.... emek bu paha mı biçilir? ne yapalım da işimizi bedavaya getirelim? demişler... yarışma yapalım heyecanı yeter!!! ha bir de "benim logom kazandı" onur!u var... Peki yaptığınız işin onuru? Sizin onurunuz? Hazır veya değil orayı kurcalamıyorum.... 50 YTL gibi bir rakam için sadece buradaki çalışmalar bakıyorum 45 tane öyle mi? tanesi 1 YTL den biraz fazla yani? Doğru mu?Bu logolar için saatlerdir uğraşıyoruz başka yerde kullanmayın hakkımı helal etmem demişsiniz... 50 YTL ile hakkınız geçiyor mu? durun düşünün bakalım... Ne ala memleket!!! Kıvrak zeka hosting hizmetleri yapsınlar da isimlerini; şehrin adını kirletmesinler bari!!!Sizin iyi niyetinize veriyorum ama, Allah peygamber aşkına kanmayın şunlara... piyasa zaten belli kurtlar sofrası olmuş. Kötü niyetli, emek hırsızı, bedavacı zihniyetlerin ekmeğine yağ sürmeyin. Cesaretlendirmeyin şunları... Yazdıkça yazmak geliyor içimden en iyisi susayım ben.
Bu mesajdan alıntı yap

Hassen(39)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #7
Doğru söylüyorsunuz...Ben sadece ne yapabileceğimi görmek istedim, birde ileride sadece logo kısımlarını kullanabilirim diye uğraştım, deymez aslında...Bir dahada böyle bir hata yapmam herhalde Bursa Hosting logo çalışmaları !
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2009 #8
Umarım ne kadar güzel şeyler yapabildiğinizi fark etmişsinizdir. Oraya baktım çoğu logodan daha güzel yaptıklarınız. Aramızda kalsın favorilerden daha güzelleri var bence. Emin olun çok değerliler bunlar, çok... Bu yüzden inşallah kazanamazsınız... Çünkü onlar bu logoları hak etmiyorlar. İnsanların yaptıkları güzel şeyleri sömürenlere kızıyorum, haksızlığa kızıyorum hepsi bu. Ellerinize sağlık, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 12-04-2009 #9
50 milyonluk yarışma için tabikide hazır şablon kullanılır derim ben... Bizi sömürenlere ne diyim ben ne diyim...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 12-04-2009 #10
Arkadaşların söylediklerine katılıyorum.Adamlara logo lazım.Nasıl bedavaya getiririz düşüncesi ile açılmış bir yarışma.Kanmamak lazım bu tür oyunlara.Eğer gerçekten böyle bir firma yok ise insanların değerli vakitlerini çalmak yazık günah.Yok eğer böyle bir firma var ise adam gibi bir sponsor bulunur ödül yüksek tutulur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları