Bursa kitabı için 2 Kapak Çalışması..!!!

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bursa kitabı için 2 Kapak Çalışması..!!! Sponsorlu Bağlantılar 2 adaet çalışma yaptım fırsat bulursam birtanedaha yapıcam... inşallah......

Hakan Emen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hakan Emen

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 adaet çalışma yaptım fırsat bulursam birtanedaha yapıcam... inşallah...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

qo_kHan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qo_kHan

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 29-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş emeğine sağlık, bende bursalı olaraktan beğendim yani Bursa kitabı için 2 Kapak Çalışması..!!!
Bu mesajdan alıntı yap

Hakan Emen

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-08-2008 #3
teşk.......
Bu mesajdan alıntı yap
dogukan2002_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukan2002_01

Grafiker / Adana

Alt 29-08-2008 #4
arka fonu beğendim. önerim birden fazla görsel kullan veya bu iki resmi bir kapakta kullanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
illistrasyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illistrasyon

Grafiker / Bursa

Alt 29-08-2008 #5
Çalışmalar sade şık...Fakat bursa kılıçkalkan ve teleferikle mi ifade edilir..Düşünebilir...Ama kapakta imaj seçimi çalışmanın kompozisyonu açısından önemli..Yeşilin tonu ve motif güzel..ama imajı biraz daha araştırsan 3.sü bomba olacak gibi...ilk çalışmanda teleferik görseli koyu kalmış...Diğer bölgeleri ofanstan ayırırsan teleferik daha bir ortaya çıksa ve teleferiğin üzerindeki logo olmasa yani silsen (mi acaba) diyorum...2. çalışmanda ki kılıçkalkan ekibi bende eski pulları anımsattı...Verdiğin geometrik boyut güzel fakat gölgelendirmen çok sert olmuş...yani o gölge özür diliyorum ama orda olmamış...saygılarımı sunuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

Hakan Emen

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-08-2008 #6
Çalışmalar sade şık...Fakat bursa kılıçkalkan ve teleferikle mi ifade edilir..Düşünebilir...Ama kapakta imaj seçimi çalışmanın kompozisyonu açısından önemli..Yeşilin tonu ve motif güzel..ama imajı biraz daha araştırsan 3.sü bomba olacak gibi...ilk çalışmanda teleferik görseli koyu kalmış...Diğer bölgeleri ofanstan ayırırsan teleferik daha bir ortaya çıksa ve teleferiğin üzerindeki logo olmasa yani silsen (mi acaba) diyorum...2. çalışmanda ki kılıçkalkan ekibi bende eski pulları anımsattı...Verdiğin geometrik boyut güzel fakat gölgelendirmen çok sert olmuş...yani o gölge özür diliyorum ama orda olmamış...saygılarımı sunuyorum...
Eleştirin doğru ve yerinde...! yani tespitlerin doğru, benirahatsız eden şeylerden söz etmişsin.... bu çalışmalar henüz taslak tabiiki orjinal çalışmada daha farklı olacak... fırsat bulursam 3.çalışmam hepsinin önüne geçecek emin ol... teşk.....
Bu mesajdan alıntı yap
bayram7007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayram7007

Grafiker / Antalya

Alt 29-08-2008 #7
yeşil Bursa ve uludağ ilişki gayet başarılı ama 1. resmi biraz daha pastel yapmanı öneririm. daha iyi durabilir. ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mavideniz47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavideniz47(30)

Grafiker / Ankara

Alt 29-08-2008 #8
ikinci çalışmayı daha çok beğendim.emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Hakan Emen

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-08-2008 #9
arka fonu beğendim. önerim birden fazla görsel kullan veya bu iki resmi bir kapakta kullanabilirsin
tşk...........
Bu mesajdan alıntı yap

Hakan Emen

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-08-2008 #10
ikinci çalışmayı daha çok beğendim.emeğine sağlık...
tşk.............
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bursa, Çalışması, icin, kapak, kitabı