Bursa logo yarısması sonucu

Logo Tasarımları - Bursa logo yarısması sonucu Sponsorlu Bağlantılar BURSADA DUZENLENEN YARISMADA BIRINCI OLAN LOGO RESMİ GOREMIYENLER VEYA INVEST BURSA GORENLER ASAGIDAKI LINKTEN GOREBILIRLER. T.C. Bursa Valiliği 1. Yarışmaya katılan Logo Tasarım ve Sloganları arasında yapılan değerlendirmede; ...

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

BURSADA DUZENLENEN YARISMADA BIRINCI OLAN LOGO

RESMİ GOREMIYENLER VEYA INVEST BURSA GORENLER ASAGIDAKI LINKTEN GOREBILIRLER.

T.C. Bursa Valiliği

1. Yarışmaya katılan Logo Tasarım ve Sloganları arasında yapılan değerlendirmede;

İlimizin tarih, Kültür ve Turizm değerlerini en iyi ifade edebilecek düzeyde ve Bursa'mızı bütünüyle en iyi şekilde temsil edebilecek yeterlilikte bir Logo Tasarımına ve Sloganına rastlanılmamıştır.

2. Ancak; Yarışmacılardan "Forum Tanıtım" tarafından yapılan rumuzu "Forum 1" olan Logo Tasarım ve Sloganın Bursa Valiliği tarafından kurulan Bursa Kültür , Turizm ve Tanıtma Birliği Kurumsal kimliğinde kullanılmasının uygun olacağına ve ödüle değer bulunduğuna oy birliği ile karar verilmiştir.

SLOGAN : TUM ZAMANLARIN,GUZEL SEHRI BUKDAR YARATICI BIR SLOGAN GORMEDIM HAYATIMDA Bursa logo yarısması sonucuDBursa logo yarısması sonucu bu ısten barı artık elınızı ayagınızı cekın .... gercekten emek vererek katıldıgım ıcın cok pısmanım bıdaha bole ınsanlara bole organızasyonlara gereken degerı verıcem...

katıldıgım logo : Bursa logo yarısması sonucu

BIZ BUNLARA BUKDAR DEGER VERIP YAPTIKLARINA KATILARAK DESTEK OLUYORKEN BUNLAR BIZE SANS VERIYOMUS GIBI KANDIRMASI CANIMI SIKMAYA BASLADI. SECILEN LOGO SAHIBINE SAYGISIZLIK ETMEK ISTEMIYORUM AMA BU BOLE BI YARISMADA BIRINCI OLABILECEK BIR LOGOYSA BEN BIDAHA CIZIM YAPMIYACAGIM.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo pdf sınde yazan madde

yarısmanın adı : Tc. Bursa valiliği logo ve slogan yarışması

yarısmanın adına bakıyoruz VALİLİK LOGO YARISMASI, ıstenılen seyın bursa tanıtma bırlıgıne yapılacak olan logo oldugunu anlıyorz yarısma bıtınce, bole sacmalık olmaz...

Konusu : Bursa valiligi kurum kimliğinde kullanılacak, özgün amblem/logonun ve sloganın tasarlanmasıdır.

nerde bu maddelerde turızım tanıtma bırlıgıne yapılacagı yazıyor. Goz gore gore danışıklı dovus yapılmıs. yazıklar olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #3
Kazanan logoyu görünce haksızlığa uğradığını anlıyorum. Bence senin logon favoriydi. Ama her insanda tasarım zevki, göz zevki olmayabiliyor. Bu ruh her insanda maalesef mevcut değil. Sen elbette vazgeçmeyeceksin tasarlamaktan. Bakış açını, çizgini beğeniyorum. Böyle küçük yarışmalar için büyük yeteneğini yitirme...
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2009 #4
benım amacım cızım degıl ya ıltıfatların cok saol ama yarısma pdf sınde bırtane turızım ve tanıtma bırlıgı ısmı gecmıyor yarısma ısmı bursa valılıgı logo yarısması bı bakıyoruz valılık logosu ıstenmıyormus herkes valılık logosu calıstı. benım anlatmak ıstedıgım burda kıskanclık degıl emek hırsızlıgı bılerek yapılan bır yanıltma. TURIZIM VE TANITMA BIRLIGI ISMI BIR KERE BILE YARISMA SARTNAMESINDE GECMIYOR VE ADAMLAR BIZDEN BU KURUMA LOGO YPAMAMIZI ISTIYORMUS .
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2009 #5
VillageCrafter senin logon çok güzel olmuş gerçekten...bir şehre en güzel yerinden böyle dokunulurdu...ancak unutma ki böyle işlerde siyaset hep olacaktır...ben yaptığım katalogta kapak için çizdiğim elleri poşetli kadın figürünü kaldırmam istendiğinde de böyle sinirlenmiştimBursa logo yarısması sonucu ama bu kadar üzülme...arada bir o logoyu aç sonra kendi tasarımına bak...çok mutlu olacaksın...iyi günler dilerim...emeğin takdire şayan...
Bu mesajdan alıntı yap
altankzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altankzn

Grafiker / Antalya

Alt 16-10-2009 #6
Yazık olmuş gerçekten emeğine ama devlet işleri hep böyle gidiyo malasef bu ülkede bence sen zaten kazanmışsın ama bu fikir on numara
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 16-10-2009 #7

Bu da benım logomdu...
Bu mesajdan alıntı yap
altankzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altankzn

Grafiker / Antalya

Alt 16-10-2009 #8

Bu da benım logomdu...
Kusura bakma selim ama logo içih cok fazla detaylı bence çalışman baskı kullanılabilirliğini düsünmen gerek yaparken bi zarfta kullanılacakken logo küçüldüğünde bile anlaşılabilr olmalı başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 16-10-2009 #9
Kusura bakma selim ama logo içih cok fazla detaylı bence çalışman baskı kullanılabilirliğini düsünmen gerek yaparken bi zarfta kullanılacakken logo küçüldüğünde bile anlaşılabilr olmalı başarılar

Peki arkadaşım sağol Bursa logo yarısması sonucu

Bursa Hakkında :P
Bu mesajdan alıntı yap

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2009 #10
yorumlar ıcın tesekkurler arkadaslar dedıgınız gıbı dusundugumde verdıgım onemın yarısmanın sonucu gorunce cok fazla oldugunu dusunerek gerek olmadıgını dusundum. NE EKERLERSE ONU BICERLER...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları