Bursa ve İlçeleri İmsakiyeler için İftar saatlerinin farkları

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bursa ve İlçeleri İmsakiyeler için İftar saatlerinin farkları Sponsorlu Bağlantılar Araştırsanız da kolay bulamayacağınız Diyanet İşleri Bakanlığından alınan imsakiye saatlerinde Bursa iline ait ilçelerin dakika olarak farkları aşağıda yazdığım gibidir.:angel: İLÇELER: Nilüfer - Osmangazi - Yıldırım - Gemlik ...

grafikerdal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerdal(38)

Sanat Yn. / Bursa

Dosya18

Alt 12-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Araştırsanız da kolay bulamayacağınız Diyanet İşleri Bakanlığından alınan imsakiye saatlerinde Bursa iline ait ilçelerin dakika olarak farkları aşağıda yazdığım gibidir.:angel:

İLÇELER: Nilüfer - Osmangazi - Yıldırım - Gemlik - Gürsu - Harmancık - Orhaneli - Kestel - AYNI, Büyükorhan 1dk. sonra - Mudanya 1 dk. sonra - Karacabey 3 dk. sonra - M.K.Paşa 3 dk. sonra, Keles 1 dk. önce - Orhangazi 1 dk. önce - İnegöl 2 dk. önce - Yenişehir 2 dk. önce - İznik 3 dk. önce

Güzel imsakiyeler diliyorum.:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerdal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerdal(38)

Sanat Yn. / Bursa

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Buyrun arkadaşlar Diyamet İşleri bakanlığından gelen Bursa ili ve ilçelerine ait Namaz ve imsakiye saatleri---

http://hotfile.com/dl/123907300/a61fb75/bursa.rar.html

Bir teşekkürü çok görmeyin yeter...
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 19-07-2011 #3
Benim işime yaramaz ama Karacabey' li biri olarak hadi teşekkür edeyim. Aynı zaman da bizim ilçe için de söylediğin zaman farkının doğru olduğunu teyit etmiş olayım.
Bu mesajdan alıntı yap
zafografi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafografi

Grafiker / Manisa

Alt 25-07-2011 #4
çok teşekkürler ardaşım
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2011 #5
Tek tıklama ile indirmek isteyen arkadaşlar;

www.doktordanismahatti.com sayfasında direk link mevcuttur.

Anasayfaya tıklayarak bana bir hit vermiş olacaksınız Bursa ve İlçeleri İmsakiyeler için İftar saatlerinin farkları Hepinize teşekkürler şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bursa, grafikerdal, imsakiye