Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum Şehir: Dünya Geneli Aranan Şehir: Dünya Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Photoshop - Profesyonel Adobe Dreamweaver ...

Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Dünya Geneli
Sezgindesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 19-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop - Profesyonel
Adobe Dreamweaver - Profesyonel
Adobe İnDesign - Deneyimli
Adobe İllustratör - Orta
Adobe Flash - Orta Seviye (ACtion Script Hariç)
MS Office Yazılımları - Profesyonel

İş deneyimi ve içeriği: KB Medya - Web ve Grafik Tasarım Departmanı Sorumlu ve SEO Danışmanı
Setaworks Bilişim - Web ve Grafik Tasarımcısı ve Proje Yöneticisi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Kurumsal çalışmalarım olduğundan dolayı görsel olarak sunum yapamıyorum

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık olarak 7 senedir aktif Webmaster hizmetleri sağlıyorum. Freelance ya da firmada çalışmalarım söz konusu oldu. Birçok konuda hizmet sağlayabiliyorum. Öncelikle sunabildiğim ve referanslarım olan hizmetlerim;

Profesyonel Wordpress Hizmetleri (Görsel Tema Editleme Dahil + Bol Referans)
Özgün Makale Yazarlığı ve Editörlük
SEO Optimizasyon Uygulamaları ve Backlink Çalışmaları
Web Arayüz Tasarımı
HTML - CSS Web Tasarım
Orta Seviye Grafik Tasarım

Bunun gibi hizmetleri aktif olarak sunuyorum ve referans isteyen herkese CV ile birlikte referans gönderebilirim. Diplomalarım mevcuttur. Aşağıdaki gibi sıralanabilir;

BilgeAdam Web ve Grafik Tasarımcılığı Diploması
Nilüfer HEM Web ve Grafik Tasarımcılığı Diploması
Özel HERGÜN Bilgisayar İşletmenliği Diploması

Detaylı CV isteyen herkes PM atabilir veya email adresine mail atabilirler. Referanslarımın ve çalışmalarımın tamamı PM ile verilecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Dünya Geneli - Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Dünya Geneli ya da Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Bursa ya da Farklı Şehirde Webmaster - Grafik Tasarımcı Olarak İş Arıyorum - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Sezgindesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sezgindesign

Grafiker / Bursa

Alt 23-01-2012 #3
Günceldir.
mettini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mettini

Grafiker / Bursa

Alt 16-02-2012 #4
İlanınız geçerli ise (224) 235 67 99 yada ********* adresinden bize ulaşabilirsiniz.
agdajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agdajans

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 23-03-2012 #5
Firmamız da full time çalışacak grafiker aranıyor.İlgilenen arkadaşlar için iletişim bilgileri,
Evrim Eseryel