Bursada baskı yapabilecek matbaa - Balıkesir

Freelancer Çalışan Arayanlar - Bursada baskı yapabilecek matbaa - Balıkesir Sponsorlu Bağlantılar Bursada baskı yapabilecek matbaa Şehir: Yalova Aranan Şehir: Balıkesir Program/Seviye: Bursada 15 günde bir çıkacak gazete için 2000 baskı 8 sayfa ön arka renkli ilgilenicek olanlar bana ulaşırsa ...

romeo77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

romeo77

Hiç Biri / Yalova

Alt 25-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bursada baskı yapabilecek matbaa

Aranan Şehir: Balıkesir

Program/Seviye: Bursada 15 günde bir çıkacak gazete için 2000 baskı 8 sayfa ön arka renkli ilgilenicek olanlar bana ulaşırsa sevinirim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

E-posta:

Telefon: 0536 298 04 62
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Bursada baskı yapabilecek matbaa - BalıkesirBursada baskı yapabilecek matbaa - BalıkesirBursada baskı yapabilecek matbaa - BalıkesirBursada baskı yapabilecek matbaa - Balıkesir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap