Bursa'da 'çizgi üstü' grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Bursa'da 'çizgi üstü' grafiker ...

mubul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mubul

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımızda; freelance veya tam zamanlı çalıştırabilecek, 'çizgi üstü' hatta 'çok çizgi üstü' grafiker arıyorum. İlgilenenlerin ********* adresine cv ve örnek çalışma göndermelerini rica ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Bursa'da 'çizgi üstü' grafiker veya Bursa'da 'çizgi üstü' grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

menefrega isimli Üye şimdilik offline konumundadır

menefrega(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2010 #3
Merhabalar;

İstanbulda ikamet ediyorum. ***** sitesinden portfolyumu değerlendirebilirsiniz.

Saygılarımla
mubul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mubul

Hiç Biri / Bursa

Grafiker&Tasarımcı

Alt 10-10-2010 #4
Ajansımızda tam zamanlı çalıştırılmak üzere 'çizgi üstü' grafiker&tasarımcı arıyoruz. Web sitesi yapabilmesi veya en azından arayüz tasarımı yapabilmesi tercih sebebidir. İlgilenenlerin ********* adresine bilgi ve örnek çalışma göndermesini rica ederim.
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 12-10-2010 #5
ekleyin görüşelim
muzikbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzikbaz

Grafiker / Bursa

Alt 12-10-2010 #6