Bursa'da Freelancer Grafik tasarımcı

Sonuçlanan İlanlar - Bursa'da Freelancer Grafik tasarımcı ...

MuratCelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratCelik

Generalist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bursada ikamet etmekteyim. 2001 yılından beri Grafik tasarimci olarak özellikle 3D ye yönelik profosyonel çalışmalarda bulundum.

Daha önce Tv reklam, Belgesel, Mimari sunum ve Karakter tasarımına yönelik birçok çalışmam oldu.

Kullandiğim programlar
Autodesk 3D Max
Zbrush
Adobe After FX
Adobe Premiere
Adobe Photoshop
Corel Draw

Çalışmalarımdan yayın hakkı elimde olan referanslarımdan bazıları:
Murat ÇELİK Portfolio

Grafik tasarim konusunda beraber çalışabileceğim ciddi firmalara iş yapmaktayım.Bu konuda profesyonel hizmet bekleyen kişi yada kuruluşların benimle irtibata geçmek için aşşağıda vermiş oldugum iletişim bilgilerinden ulaşmaları rica olunur.

Murat ÇELİK
E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Bursa'da Freelancer Grafik tasarımcı - Bursa'da Freelancer Grafik tasarımcı ya da Bursa'da Freelancer Grafik tasarımcı da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Bursa'da Freelancer Grafik tasarımcı İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Bursa'da Freelancer Grafik tasarımcı | Bursa'da Freelancer Grafik tasarımcı

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

AnaxagoraS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnaxagoraS

Webmaster / Karabük

Alt 04-02-2011 #3
50 Sayfa katalog için fiyat alabilirmiyim.?
MuratCelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MuratCelik

Generalist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2011 #4
İlanım geçersizdir.

Tags
3d grafik tasarımcı, 3d grafiker tasarımcı, 3dmax tasarımcı, 3ds max tasarımcı, autodesk 3d max, belgesel film, bursa iş arıyorum, freelancer 3d tasarımcı, karakter modelleme, karakter tasarımı, mimari sunum, tv reklamı tasarımı, v reklam, video clip